HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Olomouc
5:6 (3:3, 2:2, 0:1)
HCM Warriors Brno
Čtvrtek 10.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

Děkuji Vám za sledování, u dalšího onlajnu na shledanou. (20:05:28)

Mohli jsme sledovat atraktivní zápas plný šancí na obou stranách. Štěstí se ve třetí třetině přiklonilo na stranu hostů, kteří vsítili vítězný gól v přesilové hře. Olomouc poté nedokázala najít recept na brněnskou obranu,

59:26
    Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.

58:57
    Olomouc se dostala na puk, její útok zhatil ofsajd.

58:40
    Warriors si nejspíše výhru pohlídjaí v útočném pásmu.

58:00
    Brno drží puk a útočí.

57:45
    Brno si bere oddechový čas.

57:29
    Hosté hrají v plném počtu. Kohouti druhou část přesilovky promarnili.

56:40
    Skvělým obraným zákrokem zhatil Branžovský šanci Pospíšila.

56:21
    Olomouc se drží v pásmu ale nepálí přesně.

55:23
    Čtyři minuty před koncem obrovská příležitost pro domácí srovnat stav zápasu.

55:08
    Obrovská šance pro Dvořáka! Ten nedokázal před bránou zvednout puk nad Atanasiadisův beton.

54:34
    Prudkou střelu Kudrny Machatý ztlumil.

53:38
    Geidl teď našel u tyče volného Kršku a ten nedokázal přesně trefit puk.

52:40
    Hraje se v plném počtu. Olomouci chybí gól, ale zatím má problém se zachytáváním útoků Brna.

51:21
    Vašenka ve vyložené šanci přestřelil.

50:30
    Obrovské šance pro Brno. Nejprve se Kudrna mohl zeptat domácího gólmana kam to chce, ale ten jej výtečně vychytal a dorážku Kudrna namířil do boční sítě. Pak ležícího Machatého nepřekonal ani Krška.

Tomáš Pavlica

Branky a nahrávky: 8. Rosecký (Pírek, Pospíšil), 14. Vašenka (Tichý O.), 18. Rosecký (Hladiš), 26. Vašenka (Pospíšil), 33. Pírek – 7. Geidl (Bazala, Krška), 7. Geidl (Krška, Klimeš), 16. Snášel (Bazala), 29. Geidl (Krška), 37. Geidl (Bernovský, Floriš), 46. Bernovský (Geidl, Floriš)

HC Olomouc: Machatý (Kaplan) – Hladiš, Stratil, Nekvapil, Bajer, Vinter, Kocián, Pírek (C) – Tichý O., Handl, Zembol, Pospíšil, Tichý J., Pernický, Dvořák, Přecechtěl, Vašenka, Rosecký
    HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Lambert) – Čiliak, Chlubna, Floriš, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoš – Muller, Koryčánek, Sedlák, Krška, Holotík, Kučera, Bernovský (C), Geidl, Kudrna, Snášel

Rozhodčí: Šudoma – Holibka, Skokánek