Třinec – Liberec 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 4:5 (po pr.)
Chomutov – Sparta 6:5 (po pr.) | Kometa Brno – K. Vary 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 0:3 (kon.)
Olomouc – Plzeň 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
6:5 (4:3, 0:1, 1:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 11.11.2016, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 19. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a nashledanou. (20:07:04)

Nejlepší hráči utkání: Petr Vrána (2+1) – Brett Flemming (1+2)

Piráti byli v prodloužení aktivnější a nakonec se jim povedlo toto utkání zvládnout! Rozhodující trefu obstaral Michal Poletín, jenž se v utkání prosadil poprvé.

Střely na branku: 22:29

62:20 Michal POLETÍN - 6:5
    Zdroj: Hokejka TV

62:20
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti se vydali do útočné třetiny. David Kämpf se dostal s pukem na levou stranu a následně jej posílal do brankoviště. Tam se k němu dostal MICHAL POLETÍN, který vstřelil rozhodující branku střetnutí! Asistence: David Kämpf a Juraj Valach.

61:54
    K odraženému kotouči se dostal Brian Ihnačák, jenž byl sám před brankou, ale Krále pokusem na zadní tyčku překonat nedokázal.

61:27
    Sparta nyní kombinuje za svojí brankou a bude se chtít dostat do nějaké šance. Uvidíme, zda se jí to následně povede.

60:35
    První útok prodloužení zakončoval Michal Vondrka. Tomu se ovšem z mezikruží nepovedlo trefit branku. Domácí u puku ovšem zůstávají.

60:01

Třetí třetina je za námi. Piráti se dostali v osmačtyřicáté minutě do vedení, které ovšem ztratili dvě minuty před koncem, kdy skóroval Lukáš Pech. Uvidíme tedy prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Petr Kumstát se dostal s pukem mezi kruhy, odkud zakončoval. Jeho pokus byl ovšem zblokován pozorným bránícím hráčem Chomutova.

59:01
    Nebezpečný pokus posílal na branku Tomáše Krále jeden z hostů. Tomu se ale nahozeným kotoučem nepovedlo trefit branku.

58:21
    A jak se rozdají tresty? Jan Švrček a Dávid Skokan inkasují tresty za rvačku do konce utkání. Jakub Sklenář a Miroslav Forman inkasují 2+2 minuty za jejich potyčku. Hrát se bude v pěti.

58:21
    Rozhodčí Lacina přerušuje hru poté, co se na ledě zjevil jeden z hostujících hráčů. Následovalo potyčka všech hráčů na ledě. Individuálně to byl pak souboj Jan Švrčka a Dávida Skokana. Tento souboj vyhrál hostující obránce.
    57:50 Lukáš PECH - 5:5

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Kämpf (Koblasa, Flemming), 15. Flemming (V. Růžička, Kämpf), 16. V. Růžička (Skokan, Flemming), 18. Huml (Hřebejk, Vondrka), 48. Skokan (Sklenář), 63. Poletín (Kämpf, Valach) – 3. Čajkovský (P. Vrána, Pech), 7. P. Vrána (Pech, Kalina), 15. Kudrna (Mikuš, F. Novotný), 21. P. Vrána (Forman), 58. Pech (Ihnačák)

Piráti Chomutov: J. Laco (15. Král) – Rutta, Skinner, Flemming, Dlapa, Valach, Mrázek, Kudělka – Hřebejk, Huml, Vondrka – Skokan, V. Růžička, Tomica – Koblasa, Kämpf, Sklenář – Račuk, Lauko, Poletín – Krejčiřík.
    HC Sparta Praha: F. Novotný (16. Pöpperle) – Mikuš, Piskáček, Gernát, Čajkovský, Kalina, Švrček, Barinka – Uher, P. Vrána, Forman – Klimek, J. Hlinka, Ihnačák – Kumstát, Pech, Kudrna – Černoch, Cingel, Martin Procházka.

Rozhodčí: Lacina, Bulanov – Rozlílek, Polonyi.

Diváci: 4 829