Mohelnice – Vel. Meziříčí 1:2 (kon.) | Hlučín – Blansko 2:1 (kon.) | Petřkovice – Vyškov 2:0 (kon.)
HFK Olomouc – Zlínsko 0:0 (kon.) | Třebíč – Hulín 1:1 (kon.) | Kroměříž – Olomouc B 3:1 (kon.)
FC Hlučín
2:1 (0:1)
FK Blansko
Sobota 12.11.2016, 14:00 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Moravskoslezská fotbalová liga má na programu poslední kolo v tomto kalendářním roce. FC Hlučín přivítá na svém hřišti tým FK Blansko a my vám tento zápas v tomto textovém přenosu přiblížíme.

FK Blansko:
    Hostující tým se momentálně nachází na 14. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 4-1-10 celkem 13 bodů. V posledním kole zajíždělo Blansko na půdu Velkého Meziříčí, kde prohráli 1:2. Poslední zápas na domácí půdě se jim ale povedl, neboť porazili Líšeň 3:0. Venkovní bilance Blanska je 1-1-5 a skóre 4:9. Nejlepším střelcem týmu je Jan Koudelka s pěti brankami.

FC Hlučín:
    Domácí tým se momentálně nachází na 5. místě, na kterém má při bilanci 7-4-4 celkem 25 bodů. V posledním kole zajížděl Hlučín do Líšně, kde vybojoval tři body za výhru 2:1. Poslední domácí zápas se Hlučínu taktéž vydařil, neboť lídra tabulky, SK Sigmu Olomouc B, porazili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Domácí bilance Hlučína je 3-3-1 a skóre 9:2. Nejlepším střelcem týmu je Marek Szotkowski s deseti brankami.

Poslední vzájemný zápas:
    Oba týmy se spolu utkaly hned v prvním kole této sezóny. Šťastnějším celkem byl Hlučín, který zvítězil těsným rozdílem.

FK Blansko 1:2 (0:0) FC Hlučín
    Branky: 56. Trtílek – 67. Szotkowski, 82. Heiník

FC Hlučín: Hlaváč – Heiník, Žižka (K), Sasín, Foltýn, Dostál, Hudeczek, Mac, Jančík, Galvas, Szotkowski
    Náhradníci: Hampel – Massaniec, Badalyan, Fišer, Krejčí

FK Blansko: Juran – Koláček (K), Píšek, Duda, Šplíchal, Trtílek, Chloupek, Koudelka, Pospíšil, Kučera, Gromský,
    Náhradníci: Floder – Kolařík, Kratochvíl, Motyčka, Feik

Rozhodčí: Slabý Jiří – Lakomý Lukáš, Vojáček Milan..

1

2
    Hned v úvodu vybojoval Szotkowski standartní situaci z dobré pozice.

3
    Útočný faul zastavuje akci domácích.

5
    Oba týmy začaly opatrně. Útočný faul jsme viděli i na straně hostů.

7
    Míč se drží kolem středového kruhu, oba týmy se zatím rozehřívají.

8
    Galvas vybojoval rohový kop.

9
    Další útočný faul a u míče hosté.

11
    Domácí drží v obraně jistě a soupeř se zatím do zakončení nedostal.

13
    Centr Dostála skončil v rukavicích hostujícího brankáře.

15
    Domácí jsou častěji na míči, hosté se momentálně brání.

16
    Mac dostal míč do vápna, Juran si ale pro míč opět došel.

17
    Szotkowski neprošel přes obránce, vybojoval však roh.

18
    Szotkowski předložil míč Heiníkovi, jeho pokus ale brankář zneškodnil.

20
    Ofsajd zastavuje akci domácích.

21
    Jančík dostal míč za obranu, se Szotkowskim ale nic nevymysleli.

22
    Koudelka stáhl unikajícího hráče a vidí žlutou kartu.

24
    Další ofsajd na straně domácích. V posledních minutách se hraje na polovině hostů.

25
    Domácí brzdí ve finální fázi přesná přihrávka a k zakončení tak nedochází.

28
    Hlaváč si pohlídal dlouhý míč a může rozehrát.

29
    Hosté z ojedinělé akce vybojovali roh.

30
    Trtílek hlavičkoval nepřesně.

31
    Na druhé straně se k hlavičce dostal Szotkowski, míč ale netrefil ideálně.

32
    Rohový kop domácích skončil v rukavicích brankáře.

33
    Dostál nahrál pod sebe Jančíkovi, jeho pokus vyrazil brankář na roh.

34
    Dostál byl ve velmi dobré pozici, branku ale přestřelil.

35
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Koudelka poslal dobrý míč do vápna, na který si naběhl LUBOŠ CHLOUPEK a prostřeluje Hlaváče! – 0:1.
    35. CHLOUPEK - 0:1

36
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, hosté poctivě brání.

38
    Hosté se nyní drželi na malý moment u míče, k Hlaváčovi ale nedošli.

39
    Rohový kop pro hosty.

40
    Domácí se ubránili, následně zůstává ležet na hrací ploše Píšek a hra je přerušena.

41
    Hra pokračuje, u míče domácí.

42
    Útočný faul zastavuje akci domácích. Mezitím se vrací Píšek do hry.

44
    Dostál vlezl do vápna a upadl, penalta se nepíská.

45
    Míč se drží kolem středového kruhu.

45

Skončil první poločas MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín prohrává nad FK Blansko zatím 0:1. Domácí jsou o něco aktivnějším týmem, neproměněné šance je ale zatím mrzí, neboť Chloupek dokázal svou šanci využít a jeho tým je tak šťastnějším. Uvidíme co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 15:05.

46

46
    Domácí rozehráli druhý poločas, útočný faul je ale hned zastavuje.

48
    Foltýn se ukopl a z akce tak nebude žádné ohrožení branky. Juran uvede míč do hry odkopem od své branky.

50
    Žižka zbytečně fauloval a hosté mají k dispozici standartní situaci.

52
    Žlutou kartu dostává Heiník (FC Hlučín).

52
    Hlučín u míče a postupuje k brance soupeře.

54
    Chloupek vidí žlutou kartu.

55
    Hra se kouskuje častými fauly, to vyhovuje samozřejmě více hostům.

56
    Penalty se nyní dožadovali hosté, opět neúspěšně.

58
    Hra je přerušena, jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na hrací ploše.

59
    Kučera za pomoci lékařů opouští hrací plochu. Hra pokračuje, u míče domácí.

60
    Rohový kop pro domácí.

61

63
    Hlučín má problémy v útoku a musí přidat, jestli chtějí získat nějaké body.

65
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Szotkowski, přichází Badalyan.
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Jančík, přichází Krejčí.

65
    Krejčí se hned zapojil do hry a vybojoval roh.

66
    Zdvižený praporek zastavuje Heiníka v šanci.

67
    Dostál ve skvělé pozici nepřihrál přesně a osamocený Foltýn na zadní tyči míč nedostal.

68
    Za zdržování hry vidí žlutou kartu Pospíšil.

69
    Domácí stupňují tlak, hosté zatím odolávají.

70
    Hostující brankář měl problém s centrem, následně vše dopadlo pro jeho tým dobře.

71
    Centr Krejčího našel hlavu Badalyana, ten mířil nad.

73
    Opět v akci Krejčí, tentokrát jeho centr byl příliš dlouhý.

74
    Hosté se spoléhají především na defenzívu a hraje se na jedné polovině.

75
    Hlavička Badalyana skončila v rukavicích Jurana.

76
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučín se dočkává vyrovnání! Sasín poslal míč na levou stranu, následně Krejčí poslal míč do vápna a PAVEL GALVAS umístil míč přesně k tyči! – 1:1.
    76. GALVAS - 1:1

77
    Domácí při chuti, Hudeczek pálil přesně k tyči, Juran jeho pokus vyrazil na roh!

78
    Domácí během chvilky otáčejí stav zápasu! Žižka s Krejčím kombinovali na pravé straně, následně Sasín našel ve vápně GEVORGA BADALYANA a ten dotlačil míč do branky! – 2:1.
    78. BADALYAN - 2:1

80
    Oba noví hráči domácích velmi oživili hru, Krejčí poslal přesný pas na Badalyana, který trefuje břevno!

80
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Koudelka, přichází Kolařík.

80
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Motyčka.

81
    Střídání v týmu FK Blansko: ze hřiště odchází Gromský, přichází Feik.

84
    Domácí drží míč daleko od své branky.

85
    Žižka vybojoval standartní situaci na polovině soupeře.

86
    Hlučín kontroluje hru a hosté brání, což vzhledem ke stavu utkání tolik nepotřebují.

88
    Faul u středového kruhu a jedna z posledních šancí hostů.

89
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Massaniec.

89
    Domácí u míče, hosté jsou od bodového zisku daleko.

90
    Kolařík fauloval na obranné polovině a mezitím hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90+1

Skončilo poslední utkání podzimní MSFL, ve kterém FC Hlučín na domácí půdě porazil tým FK Blansko výsledkem 2:1. Po prvním poločase sice vedli hosté, domácí ale ke konci zápasu přidali a zásluhou Galvase a Badalyana celý zápas otočili. Velkou roli měl na tom i domácí trenér, který poslal půl hodiny před koncem do hry Badalyana a Krejčího, kteří se postarali o oživení hry. Hlučín si tak připisuje cenné tři body a bude přezimovat na čtvrtém místě. Naopak Blansko bude po podzimu na 14. místě. (16:10:36)