Mountfield HK – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Chomutov – Slavia 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 8:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:1 (1:0 po s.n.) | Sparta – K. Vary 5:1 (kon.)
HC Litvínov – Kladno 6:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 9:6 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.

Ve třetí sérii rozhodl o vítězství Východočechů VÁCLAV ZÍDEK svou povedenou střelou nad Brožovu lapačku. Domácí si tak připisují dva body, Dukla jeden.

3. série
    1:0
    1:0. Dominik Adam trefil pouze tyč – Dynamo tak vyhrává na nájezdy!

2. série
    1:0
    1:0. Domácí Václav Zídek si najel do mezikruží a nad lapačku se trefil přesně.

2. série
    0:0
    0:0. Hostující Mejzlík vystřelil, ale neproměnil.

1. série
    0:0
    0:0. Ani Martin Kaut si nepřišel na brankáře Dukly.

1. série
    0:0
    0:0. Jakub Kraučuk neobalamutil Milana Kloučka, ten jej vykryl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo. Dvě přesilovky, z toho jednu pětisekundovou domácí nevyužili, jejich převaha i v prodloužení byla znatelná, Dukla ale odolala jejich náporu a bude v nájezdech usilovat o pátou výhru v řadě. Po suché úpravě ledu se těšme na dovednostní disciplínu.

64:58
    Filip Zadina po vyhraném buly střílel, puk lapil brankář Brož.

64:54
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Heinrich – 2 min., vražení na hrazení).

64:03
    Po Duškově chytré přihrávce dorážel puk do kasy David Voženílek, ale radost mu pokazila rychlá reakce brankáře Brože, jeho beton zneškodnil střelu, pak posunul i brankovou konstrukci.

63:28
    A po dalším přerušení se pokračuje tři na tři v obraně Dukly.

63:03
    Hosté jsou kompletní, hraje se čtyři na čtyři.

62:03
    Domácí mačkají hosty v obraně, střílí ze všech pozic, ale Dukla stále odolává.

61:03
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (2 min. – příliš mnoho hráčů).

60:01

60:00
    Třetí třetina skončila. Šedesát minuty hry vítěze nenašlo, Dynamo hraje s Duklou 1:1 po třech třetinách. Rozhodne prodloužení?

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 31. Rohlík (Rudy, Kaut), rozh. náj. Zídek – 23. Peschout (Heinrich)

1:0   Adam (JIH)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Faltys, Klinecký, Kučera, S. Rudy, Šklíba, Trejbal – Bureš, Dušek, Hoskovec, Kaut, Martinec, Petrus, Rohlík, Roubal, Štefka, Voženílek, Zadina, Zídek.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Hrabaň, Hudáček, Kadlec, Pospíchal, Srnský, Vála, Váňa – Adam, Berka, Čermák, Geier, Heinrich, Kraučuk, Maštera, Mejzlík, Peschout.

Rozhodčí: Barek – Laczko, Potůček