Ústí n/L – Kladno | 1:0 (kon.) | | | Motor ČB – Litoměřice | 3:2 (kon.) | | | Prostějov – Benátky n/J | 4:5 (kon.) |
Přerov – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Kadaň – Jihlava | 3:2 (kon.) |
Most – Třebíč | 1:2 (po pr.) |
Buffalo – New Jersey | 1:2 (po pr.) | | | Toronto – Philadelphia | 6:3 (kon.) | | | Ottawa – Los Angeles | 2:1 (kon.) |
Chicago – Washington | 2:3 (po pr.) | | | Colorado – Winnipeg | 3:2 (po pr.) | | | Edmonton – Dallas | 2:3 (kon.) |
Novokuzněck – N.Novgorod | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Soči | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 3:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižněkamsk | 6:0 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 4:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Toljatti | 5:3 (kon.) | | | Minsk – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Kunlun | 3:2 (kon.) |
Riga – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Jindř. Hradec – Mor. Budějovice | 1:13 (kon.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 5:4 (kon.) | | | Technika Brno – Kopřivnice | 5:1 (kon.) |
Šumperk – Val. Meziříčí | 6:1 (kon.) | | | Kolín – Žďár n/S | 6:5 (po pr.) | | | Vsetín – Opava | 3:0 (kon.) |
Bílina – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Jablonec n/N | 5:1 (kon.) | | | Sokolov – Klášterec nO | 0:11 (kon.) |
David Servis – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Tábor – Nymburk | 4:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Písek | 4:3 (kon.) |
Vrchlabí – Trutnov | 2:3 (po pr.) |
Jihlava – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 2:5 (kon.) |
Havířov – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Letňany – Sparta | 1:6 (kon.) | | | HC Litvínov – Slavia | 3:5 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | Kolín – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 2:5 (kon.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 8:1 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Sparta – K. Vary | 5:1 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 9:6 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 9:1 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Litvínov | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) |
Liberec – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 5:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 4:21 (kon.) | | | Nový Jičín B – Krnov | 0:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 14:8 (kon.) |
Telč – Humpolec | 2:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Vlašim | 7:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Mladá Boleslav B | 6:1 (kon.) |
Veselí nLuž. – Strakonice | 1:5 (kon.) | | | Milevsko – Tábor B | 2:5 (kon.) | | | Tachov – TJ Sušice | 6:3 (kon.) |
Nejdek – Třemošná | 12:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Klatovy | 2:7 (kon.) | | | Boskovice – Rosice | 4:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Uničov | 4:3 (po pr.) | | | Břeclav – Uh. Hradiště | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 5:14 (kon.) |
H. Benešov – Bohumín | 4:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 5:6 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – SHK Hodonín B | 1:3 (kon.) |
Jesenice – Mělník | 1:3 (kon.) | | | Olympik – Lomnice n/P | 3:10 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 6:3 (kon.) |
Kobra Praha B – Louny | 2:2 (kon.) |
Litoměřice – Chomutov C | 5:3 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 6:1 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 0:10 (kon.) |
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
2:1
(0:0, 1:1, 0:0 – 0:0)
HC Dukla Jihlava
Jan Hrabal
Branky a nahrávky:
31. Rohlík (Rudy, Kaut), rozh. náj. Zídek – 23. Peschout (Heinrich)
Rozhodčí: Barek – Laczko, Potůček
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kraučuk (JIH)
0:0 Kaut (PCE)
2. série:
0:0 Mejzlík (JIH)
1:0 Zídek (PCE)
3. série:
1:0 Adam (JIH)
HC Dynamo Pardubice:
Klouček (Kulich) – Faltys, Klinecký, Kučera, S. Rudy, Šklíba, Trejbal – Bureš, Dušek, Hoskovec, Kaut, Martinec, Petrus, Rohlík, Roubal, Štefka, Voženílek, Zadina, Zídek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Hrabaň, Hudáček, Kadlec, Pospíchal, Srnský, Vála, Váňa – Adam, Berka, Čermák, Geier, Heinrich, Kraučuk, Maštera, Mejzlík, Peschout.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Hrabaň, Hudáček, Kadlec, Pospíchal, Srnský, Vála, Váňa – Adam, Berka, Čermák, Geier, Heinrich, Kraučuk, Maštera, Mejzlík, Peschout.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek – Laczko, Potůček
Diváci:
Ve třetí sérii rozhodl o vítězství Východočechů VÁCLAV ZÍDEK svou povedenou střelou nad Brožovu lapačku. Domácí si tak připisují dva body, Dukla jeden.