Novokuzněck – N.Novgorod 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Soči 3:1 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Chanty-Mansijsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 6:0 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 5:3 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:0 (kon.) | Jokerit – Kunlun 3:2 (kon.)
Riga – Vladivostok 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Spartak Moskva
Sobota 12.11.2016, 12:00 • Omsk Arena • KHL
    Dominik Furch dovedl svůj tým k dalšímu vítězství!

Takhle vidíme Dominika Furcha nejradši ???????? #MadeOfHockey #CCMHockey #CCMGoalie (Repost @ccmhockeyrussia)

Video zveřejněné uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezké odpoledne a u dalších on-line přenosů na shledanou. (14:22:16)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Dominik Furch (OMS) 60 minut, 18 zákroků, 2 góly, 90%
    Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:38
    Lukáš Radil (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16.38

Právě skončilo utkání mezi Avangardem Omsk a Spartakem Moskva. Hosté dokázali v závěru druhé části smazat dvoubrankové manko a zápas byl tak opět otevřený. V poslední periodě však Omsk zabral a strhl vedení opět na svou stranu. V 54. minutě Maxim Pestuško využil přihrávku od Chochrjakova a Omsk Arena byla na nohou. Domácí dobrou hrou v závěru dovolili hru bez brankáře až 4 vteřiny před koncem, ale to již na výsledku nic nezměnilo. Avangard si tak připisuje tři body za výhru 3:2.

59:56
    Bespalov uhání na střídačku a hosté to zkoušejí v šesti lidech v poli. S největší pravděpodobností jim to však k vyrovnání nepomůže.

59:55
    Hosté jsou sice na kotouči, ale v rohu kluziště, kde těžko mohou ohrozit Dominika Furcha.

59:27
    Puk má na své holi jeden z domácích beků, který jej vyhazuje ze své třetiny.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Na druhé straně zasahuje i Furch a vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

58:37
    A znovu Bursadov v akci. Ten měl nyní v mezikruží hodně prostoru, avšak nemířil přesně. Tohle byla velmi dobrá pozice pro domácího forvarda.

58:28
    Nyní si může obrana Omsku oddechnout. Burdasov totiž střilel tak šikovně, že Bespalov musel kotouč podržet ve své výstroji.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí části a domácí publikum cítí, že jejich hráči potřebují podporu.

57:30
    Domácí opět posunují kotouč jen do střední třetiny a soustředí se už jen výhradně na obranu.

57:09
    Nebezpečnou střelu Vasiljeva vyrazil Furch před sebe a poté po puku vrhl tygřím skokem a ukryl jej pod svou rukavici.

56:48
    Kotouč skončil po nahození hostů v ochranné síti. Vhazovat se bude v neutrální zóně.

56:35
    Zakázané uvolnění domácích vrací hru zpět před Furcha.

56:28
    Nyní jsou to hosté, kdo přebírá iniciativu, ale času na vyrovnání již moc nemají.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Burdasov (Kučerjavenko), 24. Ahnelöv (Lemťugov, Juňkov), 54. Pestuško (Chochrjakov, Martynov) – 39. Högström (Nikoncev, Alexandr Vasiljev), 39. Gilroy (Högström, Alexandr Vasiljev)

Avangard Omsk: Furch – J. Medveděv (C), Martynov, Gustafsson, Ahnelöv, Nikitin, A. Osipov, Lisov – Pěrežogin, Sobotka, Pestuško – Paršin, Zubov, Pjanov – Burdasov, Chochrjakov, Kučerjavenko – Lauta, Juňkov, Lemťugov.
    Spartak Moskva: Bespalov – Högström, Gilroy, Kalinin, Dyblenko, Bondarev, Kirillov, Provolněv – Radil, Stoa, Glazačev – Mirnov, V. Berdnikov, Leščenko – A. Voronin, Alexandr Vasiljev, M. Plotnikov – M. Potapov (C), Nikoncev, Bobyljov – Bobrov.

Rozhodčí: Soin, Fraňo – Savenkov, Kesler