Ústí n/L – Kladno | 1:0 (kon.) | | | Motor ČB – Litoměřice | 3:2 (kon.) | | | Prostějov – Benátky n/J | 4:5 (kon.) |
Přerov – Havířov | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-M. – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Kadaň – Jihlava | 3:2 (kon.) |
Most – Třebíč | 1:2 (po pr.) |
Buffalo – New Jersey | 1:2 (po pr.) | | | Toronto – Philadelphia | 6:3 (kon.) | | | Ottawa – Los Angeles | 2:1 (kon.) |
Chicago – Washington | 2:3 (po pr.) | | | Colorado – Winnipeg | 3:2 (po pr.) | | | Edmonton – Dallas | 2:3 (kon.) |
Novokuzněck – N.Novgorod | 2:4 (kon.) | | | Novosibirsk – Soči | 3:1 (kon.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 3:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižněkamsk | 6:0 (kon.) | | | Ufa – Kazaň | 4:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Toljatti | 5:3 (kon.) | | | Minsk – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Kunlun | 3:2 (kon.) |
Riga – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Jindř. Hradec – Mor. Budějovice | 1:13 (kon.) | | | Poruba 2011 – Nový Jičín | 5:4 (kon.) | | | Technika Brno – Kopřivnice | 5:1 (kon.) |
Šumperk – Val. Meziříčí | 6:1 (kon.) | | | Kolín – Žďár n/S | 6:5 (po pr.) | | | Vsetín – Opava | 3:0 (kon.) |
Bílina – Kobra | 6:4 (kon.) | | | Klatovy – Jablonec n/N | 5:1 (kon.) | | | Sokolov – Klášterec nO | 0:11 (kon.) |
David Servis – Havlíčkův Brod | 3:6 (kon.) | | | Tábor – Nymburk | 4:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Písek | 4:3 (kon.) |
Vrchlabí – Trutnov | 2:3 (po pr.) |
Jihlava – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Chomutov | 2:5 (kon.) |
Havířov – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Letňany – Sparta | 1:6 (kon.) | | | HC Litvínov – Slavia | 3:5 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 3:4 (po pr.) | | | Kolín – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 2:5 (kon.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – Slavia | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Olomouc | 8:1 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Sparta – K. Vary | 5:1 (kon.) |
HC Litvínov – Kladno | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 9:6 (kon.) |
Zlín – Olomouc | 9:1 (kon.) | | | Ústí n/L – HC Litvínov | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) |
Liberec – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 5:3 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 4:21 (kon.) | | | Nový Jičín B – Krnov | 0:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 14:8 (kon.) |
Telč – Humpolec | 2:6 (kon.) | | | Lev Benešov – Vlašim | 7:1 (kon.) | | | Králův Dvůr – Mladá Boleslav B | 6:1 (kon.) |
Veselí nLuž. – Strakonice | 1:5 (kon.) | | | Milevsko – Tábor B | 2:5 (kon.) | | | Tachov – TJ Sušice | 6:3 (kon.) |
Nejdek – Třemošná | 12:3 (kon.) | | | HC Rokycany – Klatovy | 2:7 (kon.) | | | Boskovice – Rosice | 4:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Uničov | 4:3 (po pr.) | | | Břeclav – Uh. Hradiště | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Orlová | 5:14 (kon.) |
H. Benešov – Bohumín | 4:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 5:6 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – SHK Hodonín B | 1:3 (kon.) |
Jesenice – Mělník | 1:3 (kon.) | | | Olympik – Lomnice n/P | 3:10 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 6:3 (kon.) |
Kobra Praha B – Louny | 2:2 (kon.) |
Litoměřice – Chomutov C | 5:3 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 6:1 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 0:10 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
2:5
(1:1, 1:2, 0:2)
Piráti Chomutov
Radim Sochor
Branky a nahrávky:
8. Tržil (Husarik, Šmatlák), 27. Rendla (Svoboda, Frimel) – 18. Štochl (Černý, Bajer), 23. Jaroš (Seemann, Bajer), 35. Procházka (Köver), 44. Köver (Chlán, Veselý), 46. Ouřada (Černý, Bajer)
Rozhodčí: Jaroš – Kurtin, Beneš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Jiroušek, Altrichter – Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller, Penc, Frimel, Svoboda, Březina, Tržil, Bernat, Bláha, Husarik, Rendla, Kouba
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Skokan, Běhula – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Studený, Jarý, Viktorin, Köver, Veselý, Černý, Bajer, Hradecký, Jaroš, Chlán, Brandner, Ouřada
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov: Skokan, Běhula – Štochl, Seemann, Jungvirt, Procházka, Kleiner, Studený, Jarý, Viktorin, Köver, Veselý, Černý, Bajer, Hradecký, Jaroš, Chlán, Brandner, Ouřada
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroš – Kurtin, Beneš
Diváci:
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Adam Studený – 2 min., hrubost).
Autorem branky je KRYŠTOF OUŘADA. Asistence: David Černý a Josef Bajer.
Autorem branky je JAKUB KÖVER. Asistence: Petr Chlán a Jakub Veselý.
Autorem branky je RADEK PROCHÁZKA. Asistence: Jakub Köver.
Autorem branky je MATYÁŠ RENDLA. Asistence: Vojtěch Svoboda a Tomáš Frimel.
Autorem branky je JAKUB JAROŠ. Asistence: Vít Seemann a Josef Bajer.