Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:13 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 5:1 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:5 (po pr.) | Vsetín – Opava 3:0 (kon.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 0:11 (kon.)
David Servis – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Písek 4:3 (kon.)
Vrchlabí – Trutnov 2:3 (po pr.)
SC Marimex Kolín
6:5 (0:0, 2:0, 3:5 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 12.11.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 14. kolo

Konec zápasu. (19:30:57)

64:44
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové v prodloužení využívají přesilovou hru! Autorem vítězné branky je ONDŘEJ PANNA, který trefil přesně levý růžek Slámovy branky!

Asistence: Dominik Zumr.

63:32
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Bureš Lukáš – 2 min., podražení).

62:49
    I hosté se přihlásili o slovo, ale Martin Sejpal tento puk chytil do své lapačky.

62:27
    Až teď nejprve Zumr, a poté Semirád. Ani jednomu se nepodařilo vsunout puk za brankovou čáru.

61:43
    V prodloužení 3 na 3 jsme zatím žádnou pořádnou šanci neviděli. Každý tým si drží svou modrou čáru.

60:01

60:00

59:56
    Ofsajd Kolína.

59:00
    Žďár právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno. Minutu do konce vyrovnávají hosté v power-play! TOMÁŠ STŘECHA srovnává na stav 5:5.

Asistence: Petr Beneš

58:36
    Zumr je zpět. Hosté stáke bez brankáře.

58:19
    Hosté zkouší v power play 4 proti 6!

57:20

Ve vlastním oslabení se Kozlové dostávájí do vedení! Parádně vymyšlenou akci měl Ondřej Panna, který kotouč vybojoval v útočné třetině, našel si volného JAKUBA SEMIRÁDA, který pouze kotouč zasunul do poloodkryté klece. Stav utkání 5:4.

Asistence: Ondřej panna

56:30
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zumr – 2 min., podražení).

55:58
    Oddechový čas pro hosty.

53:43

Hosté se za každou cenu nezdávají! Skvělou spoluprácí překonávají po čtvrté kolínského gólmana! Autorem vyrovnávací branky je PETR BENEŠ. Stav utkání 4:4.

Asistence: Luboš Kunstmüller.

51:27

LUKÁŠ KRUPKA si našel volné místo mezi Sejpalovejma betonama a přesně trefuje! Tímto opět snižuje na rozdíl jedné branky!

Asistence: Luboš Kunstmüller, Petr Beneš

50:59

Luboš Kozák přesně přihrál na rozjetého TOMÁŠE PIPKA, který perfektními kličkami zvyšuje skóre dnešního zápasu!

Asistence: Luboš Kozák

50:12

Žďárští skvěle sehráli přesilovou hru a okamžitě reagují na skóre.
    Střelcem druhé branky hostí je TOMÁŠ STŘECHA. Stav utkání 3:2.

Asistence: Petr Beneš, Lukáš Krupka

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 25. Černý (Skokan, Voženílek), 28. Kadlec (Panna), 46. Zumr (TS), 51. Pipek (Kozák), 58. Semirád (Panna), 65. Panna (Zumr) – 46. Bureš (Vítek Martin), 51. Střecha (Beneš Lukáš, Krupka), 52. Krupka (Kunstmüller, Beneš Petr), 54. Beneš Petr (Kunstmüller), 59. Střecha (Beneš Petr)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Březina Martin) – Hanzl, Zukal, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna, Březina Marek, Malý, Semirád, Kadlec, Zumr, Jelínek, Pipek, Krajňák, Panna, Kozák, Černý, Marvánek
    SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva "C", Beneš "A", Vítek, Kolda, Hort, Březka, Kovářů, Červenka, Krupka, Střecha, Kuntsmüller, Vítek, Gregar, Bureš, Juráň, Pazourek