Žilina B – Nitra 4:1 (kon.) | Spiš. N. Ves – Lipany 6:0 (kon.) | MFK Zvolen – FC Košice 1:2 (kon.)
Bardejov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Haniska – R. Sobota 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – B. Bystrica 2:1 (kon.)
Martin – Šamorín 3:4 (kon.) | Poprad – L. Mikuláš 2:3 (kon.)
MŠK Žilina B
4:1 (3:0)
FC Nitra
sk Sobota 12.11.2016, 10:30MONACObet liga

Je za nami zápas medzi MŠK Žilina B – FC Nitra. Celky nastúpili do druhého polčasu za stavu 3:0. V druhom polčase sa presadili hostia, ktorí začali byť o čosi aktívnejší. Konkrétne sa presadil v 50. minúte Ivnačík. Ďalší gól Nitra nepriniesla a bodku za dnešným stretnutím spravil Nermin Haskić, ktorý si 78. minúte pripísal svoj druhý gól stretnutia.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (12:19:33)

90

90
    V zvere zápasu sa chcel strelecky presadiť po prihrávke Haskića, Róbert Boženík, no lopta mu nesadla a gól neprichádza.

89
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Kotrík, prichádza Galko.

87
    Lopta momentálne lieta ponad poliacu čiaru a nie je jasné, ktorý z celkov je pri lopte častejšie.

85
    Centrovaná lopta od Chigozieho Mbaha našla vo vápna Rastislava Václavika. Ten sa prezentoval halfvolejom, no gól si na svoj účet nepripísal.

84
    Vyzerá to tak, že Žilina chce dohrať druhý polčas na svojej polovičke. Momentálne si vymieňa loptu Letić s gólmanom Alešom Mandousom.

82
    Po rohovom kope sa na hranici vápna k lopte dostal Chigozie Mbah, no ani jeho pokus si nenašiel cestu za chrbát Kolmokova.

81
    Žilina získala v poslednej 10 minútovke rohový kop. K vlajočke si loptu stavia Eugeniu Cociuc.

80
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 10 minút a Nitra má pred sebou ťažkú úlohu a to zmazať trojgólové manko.

79
    Kolmokov teraz neurobil chybu ako pri poslednom góle. Loptu nepodbehol a hlavičkový pokus Kleca ukryl vo svojich rukaviciach.

78
    MŠK Žilina B dáva gól!

Tak toto bol naozaj krásny gól. Lopta letela z poliacej čiary z kopačky Filipa Kašu priamo na hlavičku NERMINA HASKIĆA, ktorý prekonal vybehnutého Kolmokova.

77
    Hra je prerušená. Na trávniku ostáva ležať Eugeniu Cociuc.

76
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Boženík..

75
    Lopta je v moci futbalistov Nitry. Tí držia loptu zatiaľ len v blízkosti stredového kruhu. Je naozaj ťažké sa dostať za polovičku.

73
    Haskić výborne naservíroval loptu Michalovi Klecovi. Ten sa oprel do lopty z prvej, no lopta si cez obranu Nitry cestu nenašla.

72
    Lukáš Jánošík na seba zobral priveľké sústo. Dvojica v modro-bielom ho odzbrojila. Konkrétne to bol Samuel Ďurek, ktorý bez váhania poslal loptu na polku MŠK.

71
    Ale rohové kopy sa nedaria ani na jednej strane. Hra sa presunula na stred ihriska, kde je lopta v moci modro-bielych.

70
    Rohový kop uvidíme aj na opačnej strane po tom, čo jeden zo stopérov Nitry odvracal center Bojana Letića.