Montreal – Detroit 5:0 (kon.) | Tampa – San Jose 1:3 (kon.) | New Jersey – Buffalo 4:2 (kon.)
Philadelphia – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Washington 5:1 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Pittsburgh – Toronto 4:1 (kon.) | Columbus – St. Louis 8:4 (kon.) | Nashville – Anaheim 5:0 (kon.)
Arizona – Boston 1:2 (kon.) | Calgary – NY Rangers 1:4 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 3:2 (2:1 po s.n.)
Vancouver – Dallas 5:4 (po pr.) | Ottawa – Minnesota 1:2 (po pr.)
po s.n. (2:1)
Winnipeg Jets
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:0)
Los Angeles Kings
Neděle 13.11.2016, 20:10 • MTS Centre, Winnipeg (kapacita 15294 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek dnešního večera a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (23:06:58)

Československá stopa v dnešním zápase:

Marko DAŇO (WPG) – 1+0, 2 střely, účast na ledě 0, čas na ledě 17:48
    Peter BUDAJ (LAK) – 27 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,1%, 2. hvězda utkání

1. Adam LOWRY (WPG) – 1+1, 1 střela, účast na ledě 0, čas na ledě 19:26, 2 trestné minuty
    2. Peter BUDAJ (LAK) – 27 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 93,1%

Největší čas na ledě: Dustin Byfuglien 31:28 – Drew Doughty 30:22

Branky a nahrávky: 15. Lowry (Petan, Enström), 18. Daňo (Enström, Lowry), rozh. náj. Scheifele – 6. Pearson (Purcell, Lewis), 53. Gilbert (Nolan). Diváci: 15294 (vyprodáno). Rozhodčí: Brenk, Leggo – Mach, Galloway.
    Trio skvělých hráčů pomohlo Jets k návratu na vítěznou dráhu.

Nervy drásající odpolední bitvu v MTS Centre nakonec zvládli lépe hráči Winnipegu, kteří si připsali další dva body do tabulky za vítězství 3:2 po samostatných nájezdech. Králové poprvé po pěti vyhraných prodlouženích nebo nájezdech neuspěli a berou jen bod.

Kings šli v zápase do vedení, v 6. minutě se postaral o otevření skóre Tanner Pearson. Poté přišel ale zbytečný faul Kyla Clifforda, za který inkasoval útočník LA pětiminutový trest a Winnipeg v dlouhé přesilovce stav otočil.

Pod vyrovnání se nejdříve podepsal v 15. minutě úspěšně dorážející Adam Lowry. O chvíli později se pak po perfektní přihrávce od Enströma prosadil slovenský útočník Marko Daňo.

Prostřední dějství nepřineslo žádnou branku. Ve třetí třetině pak Kings dlouho dobývali Hellebuyckovu branku, až se v 53. minutě podařilo vyrovnat Tomu Gilbertovi. Zápas tak dospěl do prodloužení, ve kterém se nerozhodlo.

V nájezdech šli sice Králové zásluhou Kinga do vedení, Laine ale ještě ve stejné sérii vyrovnal. Ve třetí sadě nájezdů pak o druhém bodu pro Jets rozhodl Mark Scheifele.

65:00 Mark SCHEIFELE - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězné branky je MARK SCHEIFELE.

3. série
    2:1
    Mark Scheifele rychlou střelou prostřelil Budaje a přisuzuje tak bonusový bod Winnipegu!

3. série
    1:1
    Nic Dowd mířil k levé tyči, branku ale vůbec netrefil.
    Patrik Laine ukázal, jak velmi šikovné a rychlé má ruce!

2. série
    1:1
    Patrik Laine předvedl rychlé ruce a parádní kličkou poslal kotouč mezi Budajovy betony!

2. série
    0:1
    Dwight King se štěstím procedil kotouč za Hellebuyckova záda a posílá Krále do vedení!