Třinec – Olomouc 4:0 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 5:4 (kon.) | Liberec – Zlín 4:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Litvínov – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 13.11.2016, 16:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

58:24
    Tak tohle je nepříjemné pro indiány. Tomáš Svoboda (PLZ) totiž dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění a Mladá Boleslav bude hrát přesilovku 6 na 4!

55:13
    Hostům se komplikuje situace, Jakub Klepiš (MBL) dostává dvě minuty za sekání v útočném pásmu. Po komerční přestávce si Plzeň zahraje přesilovku.

51:08
    A nakonec skutečně přichází trest za vysokou hůl. Miroslav Preisinger (PLZ) bude pykat dvě minuty, což se domácím vůbec nelíbí.

46:31
    Jiří Kurka byl u mantinelu faulovaný Miroslavem Indrákem (PLZ). Domácí útočník si tak po komerční přestávce odsedí dvě trestné minuty za vražení na hrazení.

38:32
    David Štich (MBL) je zcela poprávu potrestán pětiminutovým trestem a navíc i osobním do konce utkání za vražení na hrazení. Menší trest odpyká Lukáš Volf.

36:54
    Petr Kadlec (PLZ) mimo hru dohrál Tomáše Hyku u mantinelu a poslá svůj tým do čtyř. Sudí mu totiž udělil dvě minuty za vražení na hrazení.

30:22
    Plzeňští budou dvě minuty pykat ve čtyřech. David Sklenička (PLZ) totiž dostává dvě trestné minuty za vysokou hůl. Přesilovou hru si tak nyní vyzkouší tým trenéra Výborného.

27:38
    Mladoboleslavští hráli v šesti a po komerční přestávce je čeká další oslabení! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů za hráčskou lavici odsedí Martin Látal (MBL).

25:06
    Hostující obránce Jan Hanzlík (MBL) podrazil za brankou Tomáše Hrnku. Domácí tým si tedy zahraje přesilovou hru.

13:42
    Indiáni hráli v šesti a budou se muset bránit v oslabení. Dvouminutový trest pro hráčskou lavici míří odpykat Petr Kodýtek (PLZ).

02:43
    Velice rychle však přesilová hra domácích končí. Jakub Lev (PLZ) totiž přidržel protihráče u branky a odchází na trestnou lavici.