Třinec – Olomouc 4:0 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 5:4 (kon.) | Liberec – Zlín 4:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Litvínov – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Neděle 13.11.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 20. kolo

Karel Kubát rozhodl dnešní utkání gólem z přesilovky v prodloužení. Litvínov si připisuje velmi cenné vítězství. Porazit vedoucí tým ligy se jen tak někomu nepodaří. Domácí odevzdali přesvědčivý výkon a nikdo se nemůže divit, že Kometa odjede ze severu Čech poražená.
    Hvězdy týmu: Martin Hanzl – Martin Erat (20:07:56)

63:36 Karel KUBÁT - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

63:36
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov to sehrál parádně! Lukeš skvělou přihrávku našel na vrcholu kruhů volného KARLA KUBÁTA, který se trefil přesně a rozhoduje tak o vítezství svého týmu. Asistence: František Lukeš a Robin Hanzl.

63:15
    Kometa se však drží. Vervě se nedaří dostat se do tlaku.

62:43
    Obrovská šance pro domácí. Rozhodnout mohou v hře 4 na 3.

62:35
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Matěj Novák– 2 min., příliš mnoho hráčů).

61:52
    Jakub Černý se snažil prchnout do brejku. Obrana hostů zůstala pozorná.

60:59
    Tomáš Pavelka sestřelen pukem mezi nohy.

60:34
    Karel Kubát si skvěle sjel pro střelu. Jeho pokus však jen orazítkoval mantinel.

60:01
    Brno si vzalo puk pro sebe. První formace hostů bude chtít rozhodnout.

60:01

V poslední části jsme se dočkali pouze vyrovnání stavu Martinem Nečasem. Na Zimním stadionu Ivana Hlinky budeme svědky prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Robin Hanzl se nedokázal přes les těl prosadit.

58:16
    Hosté v plném počtu. Domácí výhodu využít nedokázali.

57:35
    Nepříliš povedená početní výhoda Vervy. Viktor Hübl se musí pro puk vracet do vlastní obranné třetiny.

56:53
    Těžká přihrávka přišla Tomáši Pavelkovi. Kotouč nakonec špatným zpracováním skončil na střídačce Komety.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 30. V. Hübl (Gerhát), 39. M. Hanzl (T. Pavelka), 64. Kubát (Lukeš, R. Hanzl) – 20. Haščák (TS), 46. Nečas (M. Erat, O. Němec)

HC VERVA Litvínov: Janus – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, F. Pavlík, Kokeš – Lukeš, V. Hübl, Gerhát – J. Černý, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček, Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.
    HC Kometa Brno: Vejmelka – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, F. Král – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – J. Káňa, Čermák, Vincour – Dočekal, Raška, Matěj Novák.

Rozhodčí: Bulanov, Hribik – Hynek, Rozlílek