Třinec – Olomouc 4:0 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Pardubice – Chomutov 4:1 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 5:4 (kon.) | Liberec – Zlín 4:0 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Litvínov – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
Piráti Chomutov
Neděle 13.11.2016, 15:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 20. kolo

Utkání končí, Dynamo si připisuje druhou výhru v řadě. Dnešní vítězství pečetil v poslední třetině v čase 47:56 Michal Bárta, jenž tečoval za Králova záda Leducovu nabídku od modré čáry. Východočeši v poslední třetině předváděli skvělý hokej a po zásluze dokráčeli ke třem bodům. Z pardubické Tipsport areny Vám příjemný vstup do nového týdne přeje Marek Votke. (17:31:13)

Nejlepší hráči: Nicholas Schaus – David Kämpf.

59:44
    Dynamo ale raději vyhazuje na zakázané uvolnění.

59:07
    Chomutov se ještě snaží dotírat na pardubickou branku, ale skóre se už nejspíš nebude nijak dramaticky měnit.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.

57:39
    Nicholas Schaus se pokoušel prokličkovat přes chomutovského obránce, ale byl od kotouče doslova odstrčen a upadl na led.

56:48
    Zápas směřuje ke svému konci, domácí se snaží jej v pohodě dohrát. Velikou šanci měl Tomáš Kaut při výjezdu zpoza branky, ale Král byl pozorný.

54:48

54:45
    Hubáček dostal těžkou přihrávku přímo před branku, ale nedokázal zpracovat, aby mohl následně zakončit!

54:21
    Tato přesilovka zatím ale Dynamu vůbec nevychází.

53:19
    Rolinek vypálil a trefil chomutovského brankáře do masky.

52:48
    Štěpán Hřebejk inkasuje dvě minuty za podražení a Dynamo bude hrát další přesilovku.

52:30
    Chomutov se již usazoval v útočném pásmu, ale nakonec jej do středního pásma vyhnal ofsajd.

51:56
    Jan Rutta pálil od modré, Maxwell zasahuje lapačkou.

51:03
    Dnešní plyšákový zápas v Pardubicích sleduje 7 012 diváků.

49:27
    Tomáš Kaut se podél mantinelu procpal do útočného pásma, vypálil na Krále a odraženého kotouče se zmocnil Petr Koblasa jenž ihned pádil na druhou stranu, ale Maxwell taktéž kotouč vyrazil.
    47:56 Michal BÁRTA - 4:1
    Zdroj: Hokejka TV

47:56
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jerome Leduc obdržel přihrávku na modrou čáru a vyslal přízemní střelu, kterou zbrzdíl a mezi Královy betony usměrnil MICHAL BÁRTA. Asistence: Jerome Leduc a Tomáš Rolinek.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 6. Schaus (P. Sýkora), 11. Tomášek (Klimenta, Leduc), 36. P. Sýkora (Schaus, Tomášek), 48. Bárta (Leduc, Rolinek) – 13. Kämpf (Koblasa)

HC Dynamo Pardubice: Maxwell – Schaus, Ščotka, Nedbal, Čáslava, Havlík, Leduc, Bokroš – P. Sýkora, Redenbach, Hubáček – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Bárta, Tomášek, Poulíček – Panna, T. Kaut, Zadina – M. Kaut.
    Piráti Chomutov: Král – Rutta, Skinner, Flemming, Dlapa, Valach, Mrázek, Kudělka – Hřebejk, Huml, Vondrka – Skokan, V. Růžička, Tomica – Koblasa, Kämpf, Sklenář – Račuk, Lauko, Poletín – Krejčiřík.

Rozhodčí: Hejduk, Svoboda – Kotlík, Zíka

Diváci: 7 012