Tábor – Slavia 1:5 (kon.) | HC Plzeň – PZ Kladno 6:2 (kon.) | Mountfield HK – Jihlava 0:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Žďár n/S 3:4 (po pr.) | Kobra – Sparta 3:7 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.)
Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:11 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:5 (po pr.) | K. Vary – Letňany 3:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 13.11.2016, 12:00 • ŠKO-Energo Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 16. kolo

To je pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, díky za pozornost. (14:17:29)

Do prodloužení vstoupili hosté lépe a dravěji a hned po 88 sekundách rozhodli o své výhře, o to se postaral Jiří Puczek.

61:28
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Hosté využívají přesilovou hru a berou bod navíc. Výhru v prodloužení jim vystřelil JIŘÍ PUCZEK.

61:15
    Pytlík dostal nabito křížnou nahrávkou od Gergela, ale z voleje bránu minul.

60:50
    Jakub Dobrkovský (MBL) dostal trest 2+10 minut za nesportovní chování.

60:38
    Poizl se otáčel kolem brány a pálil, zařízení netrefil.

60:10
    Pytlík proletěl po pravé straně a pálil, Rylich přizvedl puk nad.

60:01

Ve třetí třetině se hosté dostali zpět do zápasu a dokázali vyrovnat. Povedlo se jim to během 40 sekund, nejprve snižoval v 54. minutě Jindra a po něm srovnal svým druhým dnešním zápasem Gergel.

60:00

59:49
    Po buly si do střelecké pozice nabruslil Poizl, jeho pokus zleva ale Rylich ukryl v lapačce.

59:42
    Po strkanici před domácí bránou se přerušuje, podle všeho se ale nebude vylučovat a vhazuje se ve středním pásmu.

59:30
    Pytlík se dravě procpal do útočného pásma a nebezpečně střílel, Rylicha podrželo břevno!

59:05
    Rylich má puk v rukavici a vhazovat se bude před domácí bránou.

58:30
    Dobša obdržel dobrou nahrávku přes střední pásmo, skrz posledního zadáka Černohorského ale puk nedokázal procpat a nezakončil.

56:18
    Zajíček nahodil puk a domácí střídají. Hra má nyní spád a vůbec se nepřerušuje, hraje se nahoru-dolů.

55:03
    Ofsajd domácího týmu.

54:11
    Matěj Rylich (MBL) obdržel osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 14. Závora (Dobša), 27. Dobša (Sýkora), 36. Moucha (Dobša, Rudolph) – 18. Gergel (Puczek), 54. Jindra (Hromádka, Klodner), 55. Gergel (Pytlík), 62. Puczek

BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Suk, Dobrkovský, Filip, Rudolph (C), Hes – Zajíček, Kubart, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Sirotek, Bartoň, Simon
    SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Novotný) – Černohorský, Klodner, Poizl (C), Čermák, Tomín – Jindra, Vlk, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Puczek, Gergel, Hromádka

Rozhodčí: Kostourek – Kurtin, Beneš