Poruba 2011 – Kopřivnice 4:3 (po pr.) | Mor. Budějovice – Kolín 7:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 5:0 (kon.) | Technika Brno – Opava 0:4 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 6:1 (kon.)
Pelhřimov – David Servis 7:3 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (1:0 po s.n.)
Nymburk – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Sokolov – Bílina 3:4 (po pr.) | Klášterec nO – Děčín 8:10 (kon.)
Trutnov – Klatovy 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Kobra 4:3 (po pr.)
HC Trutnov
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)
HC Klatovy
Čtvrtek 17.11.2016, 18:00 • Fischer Hockey CZ Aréna • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

Konec zápasu. (20:32:19)

60:54
    Klatovy právě vstřelily branku!

A je rozhodnuto. Klatovy své úplně první prodloužení vyhrává zásluhou JIŘÍHO UHLÍKA, který z mezikruží prostřelil Veselého. ASISTENCE: Jan Topinka, Michal Špaček

60:01

60 minut je za námi, my budeme svědky dalšího prodloužení a úplně prvního pro Klatovy, které budou mít výhodu přesilové hry 4 na 3.

60:00

59:30
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (T.Půlpán – 2 min., podražení).

58:09

Hostům se powerplay vydařilo a je z toho vyrovnávací branka. Špačkovu střelu tečoval před Veselým UHLÍK a poslal kotouč do sítě domácích. ASISTENCE: Michal Špaček

56:07
    Parádní stahovačkou se za obranu dostal Peter Beneš, jenže jeho bekhendovou kličku zastavil Sochůrek.

55:14
    Už se znovu hraje.

55:14
    Fischer Hockey CZ Aréna opět svítí!

55:14
    Celá aréna je pořád ve tmě, ale světla už se pomalu začínají rozsvěcet.

55:14
    Úplná tma nyní postihla celou Fischer Hockey CZ Arénu!

55:14
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Smékal – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Slavík – 2 min., držení hole).

51:29
    A mohlo být znovu vyrovnáno! Slavíkovu střelu tečoval před Veselým Švarc, kotouč však naštěstí pro domácí zamířil pouze do tyče a do bezpečí ho dostal již známý brankářský záskok Ondřej Poul.

51:19
    Slavíkovu střelu teď těsně před Veselým tečoval Jakubec, ale domácí brankář byl v pozoru.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 16. Abrahám (Hlaváček), 31. T.Půlpán (A.Půlpán), 45. Smékal – 23. Houfek (Topinka), 37. Špaček (Topinka), 59. Uhlík, (Špaček), 61. Uhlík (Topinka, Špaček)

HC Trutnov: Veselý (Jeschke) – Píša, Poul "A", Abrahám, Bezděk, Vácha, P.Beneš, Junek – Ukhin, A.Půlpán "C", T.Půlpán, Fedulov, Hlaváček, Kysela, Smékal, Janoušek, Jakub Tatar, Jan Tatar
    HC Klatovy: Sochůrek (Štekr) – Špaček, Slavík "A", Kubík, Leština, Houfek – Uhlík, Švarc, Topinka "C", Krliš, M.Beneš, Jakubec, Kučera

Rozhodčí: Veselý – Špringl, Tasch