Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:1 (kon.)
Ottawa – Nashville 1:5 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.) | Minnesota – Boston 1:0 (kon.)
Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.) | Anaheim – New Jersey 3:2 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 4:2 (kon.)
Anaheim Ducks
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
New Jersey Devils
Pátek 18.11.2016, 04:08 • Honda Center, Anaheim • NHL

Loučí se s Vámi Michal Belšán, děkuji za pozornost. Přeji krásné ráno a budu se na Vás těšit večer u extraligového duelu mezi Plzní a Vítkovicemi, na počtenou! (06:59:26)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:08

1. Ryan Kesler (ANA) 1+0
    2. Ryan Getzlaf (ANA) 0+1
    3. Kyle Quincey (NJD) 1+1

A je hotovo! Anaheim dnes zvládl skvělý obrat a porazil New Jersey 3:2.

První třetina skončila bez branek, pytel s góly se roztrhl až během té druhé. Ve 31. minutě otevřel skóre utkání po střele Kylea Quinceyho Devante Smith-Pelly, který puk tečoval. O pár minut později znovu pálil Kyle Quincey, tentokráte se již jednalo o čistý průstřel a zdálo se, že Devils si dojdou pro šestou výhru v řadě.

Jenomže zdání klame... V čase 37:24 skóroval Rickard Rakell a 16 sekund nato srovnával na 2:2 Jakob Silfverberg. Třetí třetina tak byla velmi napínavá, dominantnější v ní ale byli hosté. Přesto to nakonec byli Ducks, kteří se dočkali vítězného zásahu – v 57. minutě se o něj postaral Ryan Kesler.

Střely: 23:29 (8:8, 9:9, 6:12)

59:53
    Po pokusu Beaua Bennetta se k touši dostal Kevin Bieksa, jenž jej nekompromisně napálil přes všechny čáry! Sedm sekund a čtyři desetiny do konce třetí třetiny... Nebo zápasu?

59:30
    Vernon Fiddler vyhrál buly čistým způsobem, ale pouze do středního pásma, což hostům komplikue situaci.

59:26
    A máme tu další zakázané uvolnění Ducks, tentokráte na něj hrací předmět poslal Ryan Getzlaf. Ustojí domácí tlak soupeře?

Dnešní utkání sleduje 14 954 diváků.

59:08
    New Jersey se nemůže dostat do útočného pásma po ztrátě kotouče, Anaheim se momentálně brání velmi dobře.

58:52
    Jakob Silfverberg přemýšlel, že chvíli podrží puk, nakonec se však pokusil branku trefit. Minul – zakázané uvolnění.

58:43
    Tu vyhráli Devils a Schneider znovu míří z brány, New Jersey pak do útoku!

58:38
    Cory Schneider se prozatím raději vrací do branky, ale je už připraven promptně vyrazit zpět na střídačku. Záležet bude na buly.

58:38
    Hostující trenér John Hynes reaguje na přerušení hry oddechovým časem. Jeho asistent Geoff Ward udílí pokyny šestici hráčů, kteří budou na ledě.

58:38
    Ďáblové dobře kombinovali v útočném pásmu, ale P.A. Parenteau se při zpracovávání přihrávky dopustil ofsajdu.

58:31

58:25
    Cory Schneider míří na střídačku, New Jersey se o vyrovnání pokusí se šesti hráči!

58:08
    Nahození Johna Moorea bylo zblokováno Samim Vatanenem a Ducks znovu dokázali poslat puk přes všechny čáry!

57:26
    Getzlaf se dostal ke kotouči v rohu obranného pásma a poslal jej co nejdále od brány svého týmu.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 38. Rakell (Getzlaf), 38. Silfverberg (Cogliano, Holzer), 57. Kesler (Silfverberg, Manson) – 31. Smith-Pelly (Quincey, J. Moore), 35. Quincey (Zacha, Henrique)

Anaheim Ducks: Bernier – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – N. Ritchie, Getzlaf (C), Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Cramarossa, Vermette, Rakell – Garbutt, Wagner, Boll.
    New Jersey Devils: Cory Schneider – A. Greene (C), Severson, Merrill, Lovejoy, J. Moore, Quincey – B. Bennett, Zajac, Parenteau – Zacha, Henrique, Palmieri – Boucher, Josefson, Smith-Pelly – Kalinin, Fiddler, Lappin.

Rozhodčí: Rank, St. Laurent – Cormier, Gibbons.

Diváci: 14 954