Vysoké Mýto – Helas Brno 0:4 (kon.) | Chrudim – Slavia 7:2 (kon.) | Hodonín – Litoměřice 2:4 (kon.)
Česká Lípa – Třinec 2:5 (kon.) | Interobal Plzeň – Sparta 3:2 (kon.) | Hradec Králové – Zruč n/S 4:2 (kon.)
FC Tango Hodonín
2:4 (0:0)
Gardenline Litoměřice
Pátek 18.11.2016, 20:30 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 1. Futsal liga • 9. kolo

Tato žlutá karta padla v prvním poločase zrovna při výpadku komentáře – dodatečně doplňuji, že ji dostal Marek Belaník (FC Tango Hodonín) (10:44:16)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný víkend a za týden proti Vysokému Mýtu Napočtenou!!!!!!!!!!!

Pozápasové ohlasy z obou táborů:

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín):
    „Zápas pro nás byl důležitý. Chtěli jsme se odrazit a domácí prohra nás mrzí. V Hodoníně jsme prohráli poprvé v sezóně. Kluci bojovali a ukázali nám kus dobré práce. Škoda některých momentů, které ovlivnily zápas. V prvním poločase neodpískal rozhodčí jasnou ruku a měla být penalta. Ve druhém poločase sudí odpískal faul, ze kterého jsme dostali gól. Šlo o hrubé ovlivnění zápasu. Za stavu jedna-dva jsme šli do power play a po naší nekoncentrovanosti s přemírou snahy při nepřipravené akci jsme dostali třetí gól. Zápas byl v tu chvíli rozhodnutý. Škoda, protože kluci bojovali. Zápas mohl skončit úplně jinak. Mohli jsme se radovat nebo alespoň remizovat s dobrým soupeřem. Když se lámal zápas, tak už byli na palubovce jen Brazilci. Z mladých hráčů hrál jen Zapletal, který je velmi zkušeným hráčem.“

Vlastimil Bartošek (trenér Gardenline Litoměřice):
    „V prvním poločase jsem s naší hrou až tak spokojený nebyl. Chyběl mi především větší tlak na míč. Do druhé půle jsme prostřídali a udělali změnu v rozestavení. Důležité bylo, že jsme rychle odpověděli na branku domácích. Závěr utkání jsme zvládli velmi dobře a vezeme důležité body.“

Zatímco v prvním poločase se ani jeden tým neprosadil, tak v tom druhém se oba rozstříleli, ale v zakončení byli přesnější hosté z Litoměřic, kteří se 2x prosadili do prázdné branky a tak si z jihu Moravy odváží všechny 3 body.
    Litoměřice jsou prvním týmem, který z Hodonína odvezl všechny body, ale nutno dodat, že k tomu výrazně přispěli rozhodčí svým katastrofálním výkonem..

Dnešní utkání sledovalo 580 diváků.

39:52
    I Rodrigo Taverna to zkusil přes celé hřiště, hodně vedle.

39:34
    Vavrek to zkusil přes celé hřiště, vedle.

37:49
    Stav akumulovaných faulů 5:4

37:49
    Oddechový čas pro hosty.

36:52
    Belaník nyní zachránil jistý gól přes celé hřiště.

36:07
    Domácí tlačí, ale nedaří se.

35:01
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Po dlouhé power-play se domácí marně dožadovali odpískání faulu na Višvádera, což se jim vymstilo, když sice ještě Belaník dokázal zblokovat Rodriguezovu střelu, ale hned po té se do míče opřel ZAPLETAL, který vstřelil čtvrtou branku svého týmu.

34:10
    Po chybě Veselovského bylo před domácí bránou pěkně horko, Lupač zachraňoval.

32:48
    Brána domácích opět prázdná.

32:14
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Po ruce Rodrigueze Dos Reise v pokutovém území se pokutovému kopu postavil MILAN SVOBODA, který míč nastřelil do levé tyče a od ní se odrazil do Vavrekovy branky, jenž skákal na druhou stranu. Pochopitelně bez asistence.

32:13
    Domácí budou kopat penaltu za ruku v pokutovém území, provede Svoboda

31:52
    Buršík naprosto osamocený před Vavrekem spálil dalších šanci domácích.

31:37
    Domácí dále zkoušejí power play

31:13
    Oddechový čas pro domácí.

Branky: 26. Višváder (Svoboda), 33. Svoboda (pen.) – 26. Johne (Reis), 28. Reis, 32. Taverna, 36. Zapletal (Reis)

Karty:   ?. Belaník (HOD) – 26. Danilinho (GRD)

FC Tango Hodonín: Lupač (Dvořák), – Chadzidis (C), Gremmel, Veselovský, Buršík, Belaník, Višváder, Řezníček, Svoboda, Doubravský, Cenek.

Trenér: Marian Berky

Gardenline Litoměřice: Vavrek, (Bartůněk), – Taverna (C), Žampa, Silva Rafael, Rodriguez Dos Reis, Krok, Sedláček, Johne, Zapletal, Hrdý, Filinger.

Trenér: Vlastimil Bartošek

Rozhodčí: Gryc Leoš, Gasnárek Michal, Delegát: Havíř Milan