Poprad – Banská Bystrica 3:4 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 7:4 (kon.) | Zvolen – Martin 2:4 (kon.)
Žilina – Trenčín 3:4 (po pr.) | Nitra – Nové Zámky 7:4 (kon.)
MsHK Žilina
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 18.11.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

S konštatovaním, že Žilina na domácom ľade prehrala s Duklou Trenčín 3:4 po predlžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný víkend. Dočítania priatelia. (20:24:59)

61:32 RUČKAY - 3:4

61:32
    Trenčín dal gól!
    A je rozhodnuté! Tomáš Sýkora našiel v ideálnej pozícii JAKUBA RUČKAYA, ktorý umiestnenou strelou nedal Tomekovi žiadnu šancu. Asistencia: Tomáš Sýkora.

60:53
    Znovu veľká šanca hostí, Radek Dlouhý sa vrútil do útočného pásma po pravej strane, jeho následná strela švihom však končí nad bránkou Tomáša Tomeka.

60:30
    Rýchla akcia hostí, Jáchym hľada pred bránkou Žiliny Marcela Hossu, no skvelý obranný zákrok predviedol Juraj Jurík.

60:01
    Úvodné buly predĺženia v prospech Žiliny.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sme v Žiline víťaza nespoznali, po hektickej tretej tretine sa zrodila remíza 3:3. Nasledovať bude predĺženie, ktoré sa začne približne o 20:20.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:33
    Domáci ešte v závere riadneho hracieho času kombinujú v útočnom pásme, výborný obranný zákrok si pripisuje Peter Sojčík.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:27
    Hostia sa bránia aj za cenu zakázaného uvoľnenia, zdá sa, že dnes pôjdeme do predĺženia.

58:01
    Do konca riadneho hracieho času ostávajú necelé dve minúty.

57:05
    Tlak Žiliny trvá, tak toto je skutočne napísaný záver dnešného súboja.

56:49
    Obrovská šanca Žiliny, skúsený Peter Húževka v jasnej pozícii minul prázdnu bránku Dukly Trenčín!

56:31
    Vhadzuje sa po ľavej ruke Petra Kuteja. Húževka získal na buly puk.

55:01
    Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút.

54:50
    Hrá sa v rýchlom tempe a s minimom prerušení, oba tímy striedajú počas hry.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 28. Švec (Stupka), 49. Drábek (Konečný), 52. Konečný (Švihálek, Drábek) – 5. Hossa (Kozák), 15. Hossa (Holenda, Ručkay), 29. Ručkay (Ölvecký), 62. Ručkay (Sýkora)

MsHK Žilina: Tomek – Mikuš, Rehák, Brejčák (A), Juraško, Drábek, Macejko, Kříž, Gutwald – Handlovský, Hovorka (C), Jurík – Rogoň, Húževka, Švihálek – Konečný, Holovič, Stupka – Švec, Ondruš, Gmitter
    HK DUKLA Trenčín: Kutej – Jáchym, Bohunický, Holenda, Kozák, Hatala, Obšut, Drgoň, Šefčík – Sýkora, Sojčík, Dlouhý – Ručkay, Ölvecký, Hossa – Síkela, Šimun, Hudec – Briestenský, Švec J., Novák

Rozhodčí: Oskirko, Stano – Kacej, Holienka