Michalovce – Topoľčany 4:2 (kon.) | Skalica – Prešov 3:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves 1:2 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 18.11.2016, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga (SR) • 24. kolo

Zápas sa napokon končí víťazstvom hostí pomerom 2:1! (20:15:10)

57:04
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Giľák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

57:04
    Spišská Nová Ves dala gól!

Hostia otáčajú vývoj zápasu vo svoj prospech! Autorom gólu na 1:2 je MATEJ GIĽÁK.
    Asistencia: Branislav Cvengroš, Filip Surák.

54:37
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Všetečka – 2 min., hákovanie).

53:33

V 54. minúte sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Autom presného zásahu je MATEJ GIĽÁK.
    Asistencia: Jakub Lesňák, Andrej Brejka.

51:00
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Koleda – 2 min., hákovanie).

49:13
    Hostia v plnom počte.

49:13
    Domáci v plnom počte.

45:13
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Brejka – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

43:09
    Považská Bystrica dala gól!

V úvodných minútach tretej tretiny strieľajú domáci hokejisti prvý gól v tomto zápase! Autorom presného zásahu na 1:0 je JAROSLAV NINÍK.
    Asistencia: Milan Dolinajec, Tomáš Paleček.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Ani v druhej tretine sme napokon gól nevideli a tak je ešte všetko do tretej tretiny otvorené.