Znojmo – Salzburg 2:5 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:5 (0:1, 2:1, 0:3)
EC Red Bull Salzburg
Pátek 18.11.2016, 14:00 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 19. kolo

Pro dnešek je to vše. (16:17:57)

Je tady konec. Salzburg dokázal ve třetí třetině vstřelit rozhodující branku a následně přidal ještě dva góly při následné powerplay soupeře. Znojmo tedy nepřerušilo dlouhou sérii proher.

59:47
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Tak jsme se dočkali ještě jedné branky v síti Znojma. FLORIAN SINZINGER neměl těžkou práci, když z jednoho metru trefil opět prázdnou branku. Asistence: Jan Bluml.

59:17
    SAMUEL WITTING zamířil do prázdné branky a pečetí výhru hostů. Asistence: Fabian Nussbaumer.

59:05
    Orli to zkoušejí bez brankáře!

58:19
    Vypadá to, že o vítězi utkání je rozhodnuto. Přestože Orly dělí od zisku alespoň jednoho bodu jen jeden gól, Salzburg je neoblomný.

57:02
    Hra se už nějakou dobu odehrává především ve středním pásmu.

56:17
    Hosté jsou kompletní.

55:58
    To se jim podařilo až nyní, ale ke střele se nikdo z domácích nedostal.

55:40
    Domácí se sice snaží, ale Salzburg jim nechce dovolit přejít přes útočnou modrou.

54:27
    Orli sice vyhráli buly, hosté ale za vlastní bránou nakonec dokázali kotouč vybojovat a hru na chvíli přesunout pryč.

54:17
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Vojta – 2 min., sekání).

53:18
    Stromko se snažil zorientovat před hostující klecí, neměl však dostatek času.

52:37
    Chystá se vhazování v útočném pásmu Orlů.

52:24
    Orlům se nyní na chvíli podařilo prokličkovat před Mochera. Ten však byl pozorný a když se kotouč dostal do přílišné blízkosti jeho svatyně, dokázal se o něj postarat.

50:17
    Salzburg už jen dohrává. V útočném pásmu se ani nežene do žádných větších akcí a jejich prioritou je teď bezpečně odehrát posledních devět minut.

49:17
    Hra se nyní odehrává ve středním pásmu.

48:22
    Rakušané zvládli oslabení velmi dobře a jsou kompletní.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 21. Bulín J. (Bulín P., Kruckovyč), 23. Fruhwirt (Kruckovyč) – 14. Blüml (Feldner), 31. Witting (Feldner, Galassiti), 41. Nussbaumer (Galassiti), 60. Witting (Nussbaumer), 60. Sinzinger (Bluml)

HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (Slavík) – Kruckovyč, Konečný, Brabec, Kuntoš, Hrubý, Peří – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Svatuška, Fruhwirt, Oščádal – Stromko, Niederhafner, Fruvirt – Jambor, Šlégl.
    EC Red Bull Salzburg: Schwaiger (24. Mocher) – Nussbaumer, Ettwein, Stapelfeldt, Egger, Vojta, Blüml – Galassiti, Sokolov, Schuster – Predan, Witting, Feldner – Sinzinger, Wörndl, Rebernig – Westerthaler, Motil, Auer.

Rozhodčí: Ondráček – Reich, Nechvátal