Tiradores Ústí n/L – Killers Lovosice 8:3 (kon.)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
8:3 (5:0)
FC Killers Lovosice
Pátek 18.11.2016, 19:15 • hala, Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem • Ústecký krajský přebor • 6. kolo

Ohlasy po utkání:

Kapitán Daniel Brzák (FC NY Tiradores Ústí nad Labem): "V prvním poločase jsme zcela dominovali, ale ve druhé půli Lovosice vyrovnaly hru a místy byly i lepším týmem. Podržel nás výtečný brankář Skála, mrzí nás však slabá divácká návštěva. Věrným fanouškům, kteří dorazili, ale moc děkujeme." (20:59:51)

Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Lovosice snížily na 2:5 ze svého pohledu a měly několik šancí. Tiradores Ústí nad Labem ale nakonec nepřipustili překvapení v závěru zápasu a dalšími góly rozhodli o svém vítězství. Ústečtí vítězí 8:3.

49:25
    V závěru ještě pálil domácí Petr Kolátor vedle branky.

49:10
    Hostující Lenrt se tlačil do branky, ale k míči se nedostal.

48:57
    Lovosice přečíslily domácí obranu, ale celou akci nakonec překombinovaly.

48:00
    Dominik Dvořák nejprve vyzkoušel pozornost gólmana a pak se ještě dral k dorážce.

46:40
    FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Ústečtí nyní přečíslili hostující obranu a v pádu dostal míč do sítě DOMINIK DVOŘÁK – 8:3.

46:15
    Lovosice se nadechovaly k obratu, ale dva rychlé góly nejspíše rozhodly o tom, že všechny body zůstanou v Ústí.

45:03
    Rychlá protiakce Tiradores přináší sedmou branku. Na konci akce stál pohotový PETR KOLÁTOR – 7:3.

44:52
    Lovosický Havlíček trefil tyč!

44:05
    Faul domácího Dvořáka přerušuje hru.

43:03
    Tým Killers Lovosice právě vstřelil branku!

Individuální akce Lovosic přináší hostům třetí branku. BOHUSLAV BABORÁK potáhl míč po pravé straně a následně mířil po zemi k levé tyči – 6:3.

41:35
    Tiradores se prosazují i ve druhém poločase. Po rychlé akci Kolátor přiťukl míč PETRU HEJDUKOVI a ten pohotově pálil k tyči – 6:2.

40:56
    Espinosa byl nyní ve velké šanci, teč gólmana Skály nyní zachránila domácí.

40:11
    Stašek z úhlu pálil vedle.

39:27
    Killers Lovosice skutečně cítí šanci a tlačí se čím dál více do útoku. Hosté si tvoří hodně šancí.

39:07
    Lenrt z úhlu mířil těsně vedle.

38:26
    Přihrávka Pertla byla nepřesná, nyní budou kombinovat hosté.

Martin Pešout

Branky: 4. Soukup, 6. Pertl, 8. Dvořák, 19. Dvořák, 19. Soukup, 42. Hejduk, 46. Kolátor, 47. Dvořák – 30. Stašek, 33. Espinosa, 44. Baborák

Karty:   11. Kunert (KLV)

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála – D. Brzák (C), Soukup, Švanda, Šimice, Kolátor, Hejduk, Dvořák, Pertl.
    Trenér: D. Brzák. Asistent trenéra: D. Stíbal.

FC Killers Lovosice: Kratochvíl – Pacl, Lenrt, Kunert, P. Pomajba (C) – Baborák, Havlíček, Stašek, Espinosa.
    Vedoucí mužstva: P. Pomajba.

Rozhodčí: Lutka, Nový