Třinec – Ostrava 4:1 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Opava 1:1 (kon.)
FK Třinec
4:1 (2:0)
FC Baník Ostrava
Sobota 19.11.2016, 10:15 • Městský (atletický) stadion, Třinec • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 16. kolo

Domácí fotbalisté vyhrávají tento zápas poměrem 4:1. Důležitý krok udělali hráči Třince v prvním poločase, který vyhráli 2:0. Z kraje druhé půle se prosadil Dario Krišto. Hostující celek snížil díky brance Artěma Mešaninova, který skóroval hlavou. Poslední branku zápasu přidali domácí v nastaveném čase, výhru korunoval Jakub Teplý. Třinečtí fanoušci slaví výhru, příznivci Baníku se smiřují s první porážkou v sezoně. (12:18:10)

90+4

90+3
    Třinec právě vstřelil branku!
    Čtvrtý zásah domácích přichází v samém závěru. Matej Ižvolt vyslal kolmici do otevřené obrany a dva třinečtí hráči běželi sami na branku. Janošík přihrál JAKUBU TEPLÉMU, který uklidil míč do prázdné branky.

90+2
    Třinečtí fanoušci už oslavují výhru. Dario Krišto vybojoval v souboji s Artěmem Mešaninovem vhazování.

90
    Teplý drží hru u rohového praporku a vynutil si faul. Rozhodčí nastavují tři minuty.

88
    Lukáš Paleček vyboxoval centr Lukáše Luptáka a Joukl odkopl míč za šestnáctku.

86
    Třinec se soustředí na defenzivu a nepouští Baník do šancí. Artěm Mešaninov na půlce fauloval Mateje Ižvolta.

85
    Poslední střídání zápasu obstaral trenér Neček. Martina Motyčku nahrazuje Jakubem Teplým.

83
    Domácí zablokovali pokus Tomáše Zápotočného. Dyjan Carlos de Azevedo rozehrával rohový kop, se kterým si Krišto poradil.

81
    Jiří Janoščín se po krátkém ošetření vrátil na trávník. Centr Lukáše Luptáka končí mimo třineckou branku.

80
    Dnešní utkání sleduje 2 753 diváků.

79
    Hosté jsou aktivnější, ale čas se jim krátí, Jiří Janoščín zastavil průnik Nerada.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Tlak Baníku sílí a přichází s ním i první gól Ostravanů. Na roh Dyjana Carlose de Azeveda si naskočil ARTĚM MEŠANINOV a překonal domácího brankáře hlavou.

72
    Lukáš Paleček vyrazil Stáňův centr zleva jen před sebe, ale Nerad ve velké šanci přestřelil branku.

70
    Tomáš Zápotočný odvrátil roh Michala Stříže k Mateji Ižvoltovi, jehož pokus Vašek kryje.

69
    Přízemní střela Nerada z hranice pokutového území nemohla Palečka v brance domácích ohrozit.