Manchester Utd. – Arsenal 1:1 (kon.) | Crystal Palace – Manchester City 1:2 (kon.) | Everton – Swansea 1:1 (kon.)
Southampton – Liverpool 0:0 (kon.) | Stoke – Bournemouth 0:1 (kon.) | Sunderland – Hull City 3:0 (kon.)
Watford – Leicester 2:1 (kon.) | Tottenham – West Ham 3:2 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:2 (0:1)
West Ham United
Sobota 19.11.2016, 18:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 12. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:34:28)

Skončilo divoké utkání, které se dlouho vyvíjelo, překvapivě, ve prospěch West Hamu. Hosté dvakrát v průběhu zápasu vedli a to ještě nedlouho před vypršením devadesáté minuty. Domácím se ale povedlo střídání, kombinaci rozhýbal rychlonohý Son Heung-min, který měl podíl na obou gólech domácích, nejprve nahrával a poté zařídil pokutový kop. Těžil z toho Harry Kane, který obě příležitosti využil a Tottenham tak strhl vedení na svou stranu, které již udržel až do závěrečného hvizdu. West Ham odjíždí s prázdnou, domácí se konečně radují z plného zisku.

90+7

90+6
    Zákroky brankáře West Hamu Randolpha – 3.

90+6
    Zákroky brankáře Tottenhamu Llorise – 1.
    90+6. Reid dostává za tento faul, v hlavičkovém souboji, druhou žlutou a je vyloučen.

90+6
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Winston Reid (West Ham United), který se ve velmi krátké době, v průběhu tří minut, vykartoval...

90+4
    Rozhodčí nastavuje šest minut, šance na vyrovnání pro West Ham stále žije.

90+3
    Žlutou kartu dostává Winston Reid (West Ham United).
    90+1. Harry KANE - 3:2

90+1
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Obrat dokonán! HARRY KANE s přehledem proměňuje pokutový kop a domácí vedou o gól, West Hamu proklouzávají body pomalu, ale jistě, mezi prsty!
    90. Son Heung-min faulován v pokutovém území West Hamu, domácí mají pokutový kop!

90
    A jsou mu blízko, po faulu na Son Heung-mina mají totiž domácí výhodu pokutového kopu!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, aktivita Tottenhamu nepolevuje, domácí chtějí třetí gól!

89
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Kyle Walker, přichází Kieran Trippier.
    89. Harry KANE - 2:2

89
    Tak to vypadá na další remízu! Po přihrávce Sona se na malém vápně ocitl zcela osamocený HARRY KANE, který jen nastavil nohu a dopravil míč do branky.

88
    Tlak Tottenahmu eskaluje, domácí nyní svírají soupeře před jeho vápnem.

86
    Simone Zaza se nyní trochu neohrabaně dral k míči, v souboji s bránícím Wanyamou, sudí správně píská útočný faul.

Martin Dvořák

Branky: 51. Winks, 89. Kane, 90+1. Kane (pen.) – 24. Antonio (Reid), 68. Lanzini (pen.)

Karty:   35. Dembélé (TOT), 53. Walker (TOT), 62. Rose (TOT) – 31. Lanzini (WHU), 64. Antonio (WHU), 90+3. Reid (WHU)   90+6. Reid (WHU)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 14:22.
    Tottenham Hotspur: Lloris – Walker (89. Trippier), Dier, Vertonghen, Rose – Winks, Wanyama, Dembélé (72. Son Heung-min) – Eriksen – V. Janssen (68. Alli), Kane.
    Náhradníci: Vorm – Son Heung-min, Trippier, Alli, Onomah, Wimmer, Carter-Vickers.

West Ham United: Randolph – Kouyaté, Reid, Ogbonna – Antonio, Lanzini, Obiang, Cresswell – D. Sakho (60. Zaza), A. Ayew (61. E. Fernandes), Payet (85. Nordtveit).
    Náhradníci: Adrián – Nordtveit, Feghouli, Zaza, Collins, A. Fletcher, E. Fernandes.