Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem 1:2 (kon.) | Mohuč – Freiburg 4:2 (kon.) | Wolfsburg – Schalke 0:1 (kon.)
Augsburg – Hertha 0:0 (kon.) | Darmstadt – Ingolstadt 0:1 (kon.) | Dortmund – Bayern 1:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:1 (0:0)
FC Schalke 04
Sobota 19.11.2016, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 11. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:22:35)
    Dnešní utkání rozhodla jediná gólová akce

Utkání končí vítězstvím Schalke, které tak navázalo na výborné výsledky z poslední doby. Za vydařený druhý poločas si hosté body zaslouží, Wolfsburg byl ve druhé půli naprosto marný a zaslouženě zůstává bez bodu.

90+3

90+3
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Eric Choupo-Moting, přichází Thilo Kehrer.

90+2
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Max Meyer, přichází Abdul Baba Rahman.

90
    Rozhodčí nastaví pouze dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Johannes Geis rozehrál z pravé strany a nakonec nechybělo málo, aby Naldo dopravil míč hlavou do sítě.

88
    Hosté vybojovali rohový kop a mohou tak navýšit své vedení.

86
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Nabil Bentaleb, přichází Benjamin Stambouli.

85
    Žlutou kartu dostává Sead Kolašinac (FC Schalke 04).

84
    Vedení Schalke je zasloužené, hosté jsou ve druhé půli jasně lepší. Pro Wolfsburg je to nepříjemné, podaří se domácím ještě srovnat?
    82. Leon GORETZKA - 0:1

82
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Aktivita Schalke ve druhé půli je přece jenom odměněna gólem, Sead Kolašinac odcentroval z levé strany a LEON GORETZKA střelou z první nasměroval míč do branky!

80
    Akci Wolfsburgu přerušuje odpískaný ofsajd, Ralf Fährmann vykopává od své branky.

79
    Wolfsburgh na útočné polovině, hosté se brání, zatím velmi pozorně.

77
    Žlutou kartu dostává Benedikt Höwedes (FC Schalke 04).

75
    Do konce zápasu zbývá poslední čtvrt hodina, diváci pískají, snad vůbec poprvé v utkání, přestože hra Wolfsburgu je doslova žalostná.