Rheindorf Altach – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Austria – Ried 2:0 (kon.) | Admira – Wolfsberger 4:1 (kon.)
St. Pölten – Mattersburg 2:2 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:0 (0:0)
SV Guntamatic Ried
Sobota 19.11.2016, 18:30 • Franz Horr Stadion, Vídeň • Rakouská Bundesliga • 15. kolo

Domácí fotbalisté vyhráli tento zápas o dvě branky. Hostujícímu týmu nelze odepřít snahu, ale domácí brankář Hadžikić vychytal čisté konto. Prosadil se v 63. minutě Grünwald a jedenáct minut později Kayode. (20:32:36)

90+4

90+3
    Tak ještě jeden roh, míč do hry uvede hostující Bergmann. Následně musel po hlavičce Marvina Egha zasahovat domácí brankář.

90+2
    Dennis Chessa měl k dispozici rohový kop, ale do zakončení nikoho ze spoluhráčů nedostal.

90+1
    Probíhá nastavený řas, mnoho šancí k vidění už není. V poklidném tempu se zápas dohrává.

90
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Lucas Venuto, přichází Tajouri-Shradi.

87
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Kayode, přichází Friesenbichler.

87
    Hostující tým je nyní aktivnější, do střelecké pozice se probojoval Dennis Chessa, ale minul branku.

85
    Domácí Grünwald se probojoval do zakončení, ale vychytal ho brankář Gebauer.

83
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Holzhauser, přichází Prokop.

82
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek si šance nevytváří.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu. Sledujeme poklidnou pasáž zápasu. Hosté se pokoušeli vyrovnat, místo toho inkasují druhou branku a domácí kontrolují hru.

79
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Žulj, přichází Nutz.

77
    Domácí tým je nyní aktivnější a sami hosté cítí, že tento zápas jen velmi těžko zdramatizují.

74
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Honsak, přichází Walch.

74
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Elsneg, přichází Marvin Egho.
    74. Olarenwaju KAYODE - 2:0

74
    Austria právě vstřelila branku!
    Domácí tým si upěvňuje vedení v zápase. Po zajímavé akci Vídně se k míči dostal OLARENWAJU KAYODE, který neměl se zakončením problém. Gebauer nedokázal zasáhnout.