Vyšehrad – Benešov 2:2 (7:8 po pen.) | Olympia Radotín – Vltavín 2:0 (kon.) | Písek – Zápy 2:5 (kon.)
Litoměřicko – Chrudim 0:4 (kon.) | Jirny – Tachov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 3:0 (kon.)
Hořovicko – Dobrovice 0:1 (kon.)
FK Olympia Radotín
2:0 (2:0)
Loko Vltavín
Sobota 19.11.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 15. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne. (12:30:24)

Je dobojováno! Olympia Hradec Králové potvrdila roli favorita a vybojovala tři body v souboji s Loko Vltavín! Domácí byli od úvodních minut aktivnější a o svém výhře rozhodli už v prvním poločase. Ve 23. minutě otevřel skóre Duben a o dvě minuty později navýšil vedení celku z Hradce Králové proměněnou penaltou Jukl! Domácí si už poté pohlídali své vedení, nepustili soupeře do šancí a zaslouženě zvítězili.

90

90
    Olympia chtěla přidat třetí branku, ale jejich rychlý útok středem hřiště zastavuje zdvižený praporek. Ofsajd.

89
    Domácí se nedokázali vymanit ze sevření hostujícího celku. Vltavínu už ale nezbývá moc času.

87
    Další žlutá karta na straně domácího celku. Tentokrát ji vidí Frydrych.

86
    Jeden z hostujících útočníků se dopustil nedovoleného zákroku na hranici pokutového území. Domácí budou rozehrávat.

84
    Hosté se usadili před pokutovým územím domácích. Vltavín vrhá do útoky takřka všechny síly, domácí se přesto s přehledem brání.

83
    Další žlutá karta! Potrestaným hráčem je tentokrát hostující Macháč.

82
    Domácí se znovu tlačili do pokutového území, ale svou akci raději zastavili a vrátili míč na svou polovinu.

80
    Ani na druhé straně hosté neuspěli s pobídkou do pokutového území. Přihrávka byla příliš dlouhá a odkop si vyzkouší také Frydrych.

79
    Prudká kolmice do pokutového území nenašla nikoho z domácích fotbalistů. Míč se svezl do autu, Pávek bude odkopávat.

78
    Další nedovolený zákrok hostů. Domácí celek vybojoval další přímý kop na polovině hřiště.

77
    Jeden z hostujících útočníků se vydal napadat domácí rozehrávku, ale v jednom ze soubojů se dopustil faulu.

76
    Domácí s naprostým přehledem kontrolují vývoj hry. Do konce dnešního souboje zbývá čtvrthodina a domácí se drží s míčem na polovině Vltavínu.

74
    Jeden z domácích útočníků se na polovině Vltavínu dopustil nedovoleného zákroku. Hosté budou rozehrávat.

72
    Ofsajd také na druhé straně. Domácí se řítili do otevřené obrany soupeře, ale jejich akci zastavuje ofsajd.

71
    Hra je přerušena. Jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou v obličeji.

70
    Vltavín zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, odkud jej dopravili obránci do bezpečí.