Hr. Králové – Pardubice 2:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Ostrava 0:1 (kon.)
Karviná – Zlín 4:1 (kon.) | Teplice – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (kon.)
Hlučín – Jihlava 1:3 (kon.) | Brno – Opava 3:3 (14:13 po pen.) | Slovácko – Příbram 1:1 (3:4 po pen.)
MFK Karviná
4:1 (2:1)
FC Zlín
Sobota 19.11.2016, 11:00 • Kovona Karviná • Celostátní liga staršího dorostu • 15. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním výhry Karviné vše. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (13:18:17)

Karviná ve druhém poločase nedala Zlínu příliš času na zlom v utkání a sama se ještě dvakrát prosadila. Nejprve v 76. minutě zvyšoval Nimely již na 3:1, aby o necelých deset minut později ten stejný hráč zkompletoval hattrick a dal zápasu konečnou podobu v poměru 4:1. Karviná se touto výhrou dostala ze sestupujících barážových pozic a přiblížila se svému dnešnímu soupeři na rozdíl jediného jednoho bodu.

90+1

89
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Vojtěch Vokoun, přichází Filip Štěrba.

87
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Jakub Blejchař, přichází Tadeáš Kludka.

85
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Sylvanus Nimely, přichází Adam Hruška.

84
    Karviná právě vstřelila branku!
    Přítomní diváci se přeci jen ještě dočkali jedné branky. SYLVANUS NIMELY kompletuje hattrick po sólové akci, při které bez problémů obešel brankáře a umístil míč do opuštěné brány.

82
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Jakub Hejda, přichází Blažek Klimek.

77
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Michael Pavlík, přichází Patrik Šiška.

76
    Karvinští svému soupeři unikají na rozdíl dvou branek. Z druhé branky v utkání se raduje SYLVANUS NIMELY, jehož přízemní střela skončila až za zády Šišky.

71
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Zahradník, přichází Petr Sklenář.

70
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jakub Janků, přichází Marco Pešek.

67
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Dominik Jaroslaw Pisarek, přichází Tomáš Tůma.

66
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Filip Štěpánek, přichází Patrik Červenka.

55
    Žlutou kartu dostává Dominik Jaroslaw Pisarek (MFK Karviná).

46

Do vedení se sice jako první dostal po čtvrt hodině hry Zlín, Karvinští ale zabrali a o deset minut později už bylo skóre opět nerozhodné brankou z penalty. Poločasový výsledek ještě upravil domácí Nimely ve 32. mnutě na 2:1. Zatím velmi vyrovnaný a bojovný zápas není rozhodnut. Uvidíme, jak se bude oběma celkům dařit v poločase druhém.