Kladno – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Zlín – Vítkovice 5:1 (kon.)
HC Plzeň – Pardubice 2:1 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.)
Slavia – Sparta 7:4 (kon.)
Berani Zlín
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 19.11.2016, 12:30 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (14:34:13)

Utkání je za námi a o jeho výsledku rozhodla druhá třetina. Tu Zlín vyhrál 3:1 a vytvořil si rozhodující náskok pro úspěch v tomto duelu.

59:57
    Ještě tu máme vyloučení. Karafiát a Krenželok dostávají dvě minuty za hrubost.

59:41
    Gazda pálil od modré, ale Daňo byl ve střehu a schoval puk do náruče.

59:17
    Další buly u klece Daňa. Tentokrát ale vinnou zakázaného uvolnění.

58:59
    Úmyslný ofsajd na straně Vítkovic přesouvá hru před branku Daňa.

58:21
    Šimonů úspěšně zasahuje, hosté získali alespoň útočné pásmo.

57:56
    Zároveň si domácí berou oddechový čas.

57:56
    Zakázané uvolnění na straně Zlína přesune hru před brankoviště Šimonů.

57:25
    Rána Padrnose od modré končí jen v lapačce Daňa.

55:48
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita, o zápasu je velmi pravděpodobně rozhodnuto. Po střele od modré se nejlépe zorientoval před brankou Váňa, ten posunul puk na PETRA MIKO, který doklepl kotouč do odkryté sítě. Asistence: Vladimír Váňa.

55:33
    Ševci se drží v útočném pásmu.

54:37
    Vítkovicím se konečně povedlo vyhodit puk za branku Zlína.

54:10
    Velký zmatek před brankou Daňa a div že z toho nebyla bitka, Oba hráči už do sebe šli, ale rozhodčí je stihli odtrhnout než došlo na pěsti.

53:49
    Vítkovicím se situace komplikuje. Za sekání si na trestné posedí Krenželok.

53:16
    Miko se dostal do úniku ze strany, pokusil se překvapit brankáře střelou na bližší tyč, ale úspěšný nebyl.

52:26
    Tato třetině není moc pohledná. Zlín pochopitelně drží svůj pohodlný náskok a Vítkovicím se nedaří dostat přes jejich obranu. Hodně se tak hraje ve středním pásmu, nebo se hráči marně snaží cokoliv vymyslet.

51:08
    Miko se dostal ke střele z blízkosti branky ,ale byl docela z úhlu a tak stihl Daňo zasáhnout.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Fryšara (Miko, Stiksa), 32. Horváth (Bainar), 35. Hefka (Miko), 39. Stiksa (Fryšara), 56. Miko (Váňa) – 37. Spratek (Baláž)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Kosorin, Augustin, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda – Fryšara, Hefka, Kenša, Miko, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Horváth.
    HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Šendera, Krenželok, Weintritt, Mrowiec, Štěpánek, Gabrhelík, Malík – Hartmann, Spratek, Kurovský, Raška, Malina, Moravčík, Baláž, Kmošek, Beránek, Kosina.

Rozhodčí: Fiedler – Blaha, Goňa.