Vsetín – Vítkovice 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:1 (kon.)
Jihlava – Olomouc 5:3 (kon.) | Sparta – Slavia 4:2 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 2:3 (kon.)
Písek – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Havířov – Zlín 1:4 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Kolín – Pardubice 4:7 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Letňany – Chomutov 8:0 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
HC Olomouc
Sobota 19.11.2016, 13:00 • Veřejné sportoviště pro lední sporty, HZS, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 24. kolo

Konec zápasu. (15:02:36)

59:26
    34 vteřin před koncem je tu ještě jeden trest. Daniel Paťava je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-7.

58:55
    Dukla právě vstřelila branku!
    Napoprvé se ještě LUKÁŠ JINDRA z dorážky neprosadil, střela mu nesedla dobře na hůl. Domácí útočník si ale našel u levého Schejbalova betonu puk a napodruhé se již prosadil. Asistence: Dominik Adam.

58:26
    V situaci dva na jednoho sto Dominik Adam zkusil sám. Při kličce mu vypíchl puk Tomáš Dajčar.

58:13
    Zatím ne, vhazuje se ve středním pásmu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Uvidíme hru Olomouce bez gólmana?

57:40
    Střelu Patavy z levého kruhu třímá Šťastný bezpečně ve své lapačce.

55:57
    Nepříjemný direkt nyní schytal Matěj Kořenek, který se snažil zblokovat střelu domácích a puk jej trefil přímo mezi nohy. Snad bude v pořádku.

55:13
    Jihlava strhává vedení na svojí stranu. Po levé straně zavezl puk před branku Kadleček, nahrál na ADAMA HRBATÉHO a ten zblízka střílí čtvrtý gól Jihlavy, kterým domácí celek výrazně přibližuje zisku tří bodů. Asistence: Slavomír Kadleček, Lukáš Mareš.

53:50
    Mora se ze všech sil snaží bodovat a rozšířit tak dosavadní zisk čtrnácti bodů, kterým bude bojovat spíše o záchranu.

52:32
    Hosté hrají v plném počtu.

52:11
    Z ostrého úhlu pálil z pravé strany Slabý, který těsně minul vzdálenější tyčku.

51:23
    Nejprve to pořádně tvrdou střelou zkusil od modré Vála. Jeho pokus neprošel přes několik hráčů na branku a Olomouc se osvobozuje. Po dalším útoku střílel od modré Mareš, ovšem ani jeho střela na Schejbala neprošla.

50:32
    Olomoučtí jdou opět do čtyř. Tomáš Dajčar je potrestán dvěma minutami za krosček.

Na vyloučení: 4-6.

49:52
    Pěchovu střelu z levého kruhu schoval Šťastný na hruď a poté puk sklepl do své lapačky.

49:07
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po gólu v přesilové hře se Olomouc prosazuje i v oslabení. Podlaha dal kotouč na levou stranu pro MIROSLAVA SKOPALA, jenž si rychle nabruslil před branku, vyrovnává a začíná se tak od znova. Asistence: Josef Podlaha.

48:26
    Marešovi nápřah od modré nevyšel, puk netrefil ideálně a tudíž ani nemířil mezi tři tyče.

47:31
    Kapitán hostí Martin Pěcha putuje během osmi minut znovu na trestnou lavici, tentokrát dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 4-5.

46:52
    Hokej nahoru dolu pokračuje. V situaci dva na jednoho dával Hrbatý puk z pravé strany před branku na Kadlečka, kterému při zakončení sjel kotouč z hole a netrefil tak branku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 4. Adam (Filip), 13. Kadleček (Filip, Mareš), 25. Úlovec (Filip), 56. Hrbatý (Kadleček, Mareš), 59. Jindra (Adam) – 25. Kalač (Kořenek, Harabiš), 45. Podlaha (Pěcha, Skopal), 50. Skopal (Podlaha)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juřička) – Vrátný, Vála, Marek, Mareš, Havelka, Veleba – Jindra, Adam, Vala – Filip, Kadleček, Úlovec – Hrbatý, Slabý, Daňhel – Musil, Kardoš. Trenér: Štěpán Moravec
    HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Bahounek, Dajčar, Harabiš, Holiš, Klesla, Kažimír – Podlaha, Pěcha, Skopal – Paťava, Kořenek, Krátký – Aulehla, Kret, Kalač – Štefka. Trenér: Karel Beran

Rozhodčí: Pilný – Roischel, Čížek