Michalovce – Podbrezová 1:3 (kon.) | Prešov – Trnava 1:3 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 1:3 (kon.)
Dunajská Streda – Trenčín 2:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:0 (0:0)
AS Trenčín
sk Sobota 19.11.2016, 17:00 • DAC Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • 16. kolo

Máme tu koniec, DAC Dunajská Streda zvíťazila na novom štadióne nad AS Trenčín 2:0. Góly domácich zaznamenali v 72. minúte Marko Živkovič a v nadstavenom čase druhého polčasu sa strelecky presadil Branislav Ľupták. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za pozornosť, želám príjemný zvyšok víkendu a verím, že nášmu portálu i naďalej zachováte svoju priazeň. Dočítania priatelia. (18:57:22)

90+2

90+2
    Tak o víťazovi je rozhodnuté a treba povedať, že Dunajská Streda dnes zvíťazí zaslúžene.

90+1
    Dunajská Streda dala gól!
    Otvorená obrana hostí si vyžiadala svoju daň, BRANISLAV ĽUPTÁK si na hranici šestnástky hostí vybojoval loptu a prekonal smutného Igora Šemrinca.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Peter Štepanovský, prichádza András Mészáros.

89
    Martin Šulek v drese DAC bol v dobrej pozícii na strelu, obetavo ju však zblokoval jeden z domácich hráčov.

88
    Tak toto už je priam zúfalá snaha hostí, Dunajská Streda chystá taktické striedanie v závere zápasu.

86
    Exreprezentačný stopér Ľubomír Michalík dostal na starosť Rangela Jangu. Nuž, holanský legionár to bude mať v závere zápasu veľmi ťažké.

85
    Trenčín už vrhá všetky sily do útoku, ale domáci sa poctivo bránia.

84
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Pappe Macou Sarr, prichádza Ľubomír Michalík.

83
    Žltú kartu dostáva Matej Slávik (FC DAC Dunajská Streda).

82
    Žltú kartu dostáva Jakub Paur (AS Trenčín).

81
    Tak hostia sa snažia ešte niečo vymyslieť, ale už to veru veľmi nejde.

80
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Lukáš Skovajsa, prichádza Uche Nwofor.

80
    Do konca zápasu ostáva necelých 10 minút, v tíme Trenčína sa chystá striedanie.

79
    Minútky pribúdajú a domáci tréner Csaba László rázne povzbudzuje svoj tím.

78
    Lopta končí v náruči Mateja Slávika, ale pre odchovanca dubnického futbalu to bola doslova chuťovka.

76
    Čas nám však beží stále veľmi rýchlo, hostia by sa už mali trošku prebrať a začať sa skutočne viac tlačiť do ofenzívy.