Kopřivnice – SHK Hodonín 0:10 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:5 (0:1 po s.n.) | Val. Meziříčí – Technika Brno 4:1 (kon.)
Šumperk – Vsetín 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:4 (0:2 po s.n.) | Kolín – Písek 4:2 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Klatovy – Řisuty 4:3 (kon.) | David Servis – Nymburk 5:3 (kon.)
Tábor – Mor. Budějovice 6:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:11 (kon.) | Kobra – Trutnov 3:2 (1:0 po s.n.)
Vrchlabí – Klášterec nO 2:3 (kon.) | Děčín – Sokolov 4:0 (kon.)
HC David Servis Č. Budějovice
5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
NED Hockey Nymburk
Sobota 19.11.2016, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 16. kolo

David Servis překvapil favorizovaný Nymburk a vyhrál po velké bitvě 5:3. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký sobotní večer. (20:13:00)

2. liga není jednoduchá soutěž...

58:22
    David Servis právě vstřelil branku!
    JIŘI HANZAL minutu a 38 sekund před koncem dává znovu rozdíllový gól a David Servis má blízko ke třem bodům. Asistence: Marek, Zayml.

45:09
    Nymburk právě vstřelil branku!
    DANIEL ARNOŠT snižuje na rozdíl jednoho gólu a je zaděláno na pořádné drama! Asistence: Saňa.

43:02
    Hosté dávají po třech minutách hry důležitý gól, díky kterému se drží ve hře o body. Gól dal STANISLAV EIS. Asistence: Knesl.

40:01

40:00

38:50
    JIŘÍ HANZAL se nejlépe zorientoval při přesilovce a navyšuje vedení na 4:1! Asistence: Bárta.

36:52
    Jihočeši jdou do trháku! Třetí gól dal v přesilovce obránce Ondřej Cikán. Asistence: Marek.

30:31
    Domácí outsider otáčí stav zápasu a vede 2:1! Gól dal DAVID BÍLEK. Asistence: Zayml, Chaloupka.

20:01

20:00

06:41
    LADISLAV MAREK využívá přesilovou hru a srovnává na 1:1. Bez asistence.

04:48
    V páté minutě jde Nymburk do vedení. Trefil se KAREL BIČIŠTĚ. Asistence: Pýcha.

00:01
    V brance hostů nakonec nastoupil Roman Matoušek. Brázdil je na střídačce.

00:01

V domácí brance začne mladý Petr Spáčil, který dostává přednost před zkušenějším Kůdelou. Ani jednomu brankáři ale nevyšel poslední zápas v Pelhřimově, kde Kůdela dostal tři góly za 10 minut, Spáčil pak v dalším průběhu zápasu čtyři.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 7. Marek, 31. Bílek (Zayml, Chaloupka), 37. Cikán (Marek), 39. Hanzal (Bárta), 59. Hanzal (Marek, Zayml) – 5. Bičiště (Pýcha), 44. Eis (Knesl), 46. Arnošt (Saňa)

HC David Servis Č. Budějovice: Spáčil (Kůdela) – Cikán, Chaloupka, Škopek, Zich, J. Matoušek – Ferebauer, Bárta, Vylíčil, Bílek, Šesták, Sumerauer, Suchánek, Marek, Hanzal, Volf, Kozák, Zayml, Břečka.
    NED Hockey Nymburk: R. Matoušek (Brázdil) – Kříž, Knesl, Novák, Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha – Bičiště, Šimek, Eis, Arnošt, Stehlík, Ječný, Kuzďas, Barbora, Dyrynk.

Rozhodčí: S. Mertl – Samuel, J. Mertl