Slavia – Dukla Praha 2:6 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Příbram – Brno 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:5 (0:2)
FK Mladá Boleslav
Neděle 20.11.2016, 11:00 • Luční, Plzeň • Juniorská liga • 14. kolo

A máme hotovo. Mladá Boleslav zcela suverénně vítězí v Plzni a posouvá se do čela Juniorské ligy! Ze západu Čech si veze tři body za vítězství v poměru 5:0. Velký debakl byl zcela zasloužený, hosté hráli velmi dobře.

Skóre otevřel z přímého kopu Miroslav Keresteš, o dvě minuty později z penalty skóroval ještě Jiří Valenta. Ve druhém poločase padl první gól až v 60. minutě a postaral se o něj Daniel Bojda. Viktoria pak hrála vabank, měla otevřenou obranu a ještě dvakrát inkasovala. Postupně se prosadili Travys Patrick Junior Albina a Roman Novotný. (12:52:58)

90

90
    Po centru Jakuba Kopřivy přišla další nadějná akce Viktorie, nicméně zakončení bylo nepřesné.

89
    Tak tohle byla obrovská šance! Po perfektní přihrávce od Václava Svobody byl zcela osamocený před odkrytou brankou Lukáš Mudra, brankář Luděk Vejmola ale vytasil výtečný zákrok a stále drží čisté konto.

88
    Na druhé straně v souboji před gólmanem neuspěl Lukáš Matějka. Pro domácí škoda, mohli z toho vytěžit čestný gól.

88
    Centr Jakuba Kořínka mířil před branku Sváčka, tam byli ale domácí zadáci v přesile. Z akce tak nebylo nic.

87
    Utkání už se spíše dohrává. Domácí se provinili útočným faulem a museli přenechat míč soupeři, který nikam nespěchá.

86
    Z dálky zkusil debakl zmírnit Jakub Kopřiva, míč ale poslal až příliš vysoko.

84
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Jan Kalabiška a Daniel Bojda, přichází Jan Frömmel a Radek Kopa.

83
    Tentokráte napálil míč Jan Kalabiška pouze do hráčů před sebou. Plzeňští tak mohou zkusit vyrazit do akce.

82
    Centr Albiny dorazil za vápno k Jiřímu Valentovi, jehož rána byla zblokována na další roh.

82
    Jan Kalabiška se pokusil odcentrovat do předbrankového prostoru, nevyšlo mu to. Nakonec z toho ale mají hosté roh.

81
    Domácí juniorce se zkrátka vůbec nedaří. Nyní jejich akci přerušilo ofsajdové postavení.

79
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak tohle je totální rozklad plzeňské Viktorie. Znovu špatná obrana a hosté z toho vytěžili pátý gól. Po dvou minutých pobytu na hřišti se prosazuje ROMAN NOVOTNÝ, kterému v přečíslení dva na jednoho předložil nadýchaný bochánek Daniel Bojda. 5:0 pro Mladou Boleslav!

78
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Bohumil Havel, přichází Lukáš Mudra.

78
    A už je to o čtyři branky! Obrana Viktorie byla zcela otevřená a dobře do ní proniknul rychlý TRAVYS PATRICK JUNIOR ALBINA, jehož přízemní střela skončila za zády Dominika Sváčka. 4:0 pro Mladou Boleslav!

77
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Lukáš Kühnel a Jan Zabilanský, přichází Roman Novotný a Jakub Kořínek.

76
    Po pravé straně se postupně snažili prorazit Václavové Svoboda a Kule, ani jednomu to ale nevyšlo.

75
    Lukáš Matějka byl pár metrů za středovou čárou faulovaný, domácí ale rozehráli špatně a dopředu šla Mladá Boleslav. Centr Dohnalíka ovšem nebyl přesný.