Vítkovice – Liberec 0:2 (kon.) | K. Vary – Pardubice 4:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:0 (kon.)
Zlín – Chomutov 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 20.11.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 23. kolo

50:37
    Honzík zakročil na poslední chvíli proti střele Petra Sýkory.

49:39
    Tomáš Harant (KVA) odchází zpytovat svědomí na dvě minuty za hákování soupeře.

49:33
    Harantova hrubá chyba mohla ovlivnit skore zápasu, nakonec Honzík zastavil kotouč.
    47:58 Denis KINDL - 4:3
    Zdroj: Hokejka TV

47:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DENIS KINDL posílá karlovarské hokejisty do vedení. Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu. Od kruhů pálil Sebastian Gorčík, následnou střelu přidal Tomáš Dujsík a nakonec se ke kotouči dostal Denis Kindl. Asistence: Sebastian Gorčík, Tomáš Dujsík.
    46:31 Tyler REDENBACH - 3:3

46:31
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice vyrovnávají. Z mezikruží pálil TYLER REDENBACH, který se trefil na volné místo za Honzovo zády. Asistence: Petr Sýkora, Nicholas Schaus.

46:23
    Takovou chybu nyní udělali i hosté, a tak dopředu mířil Michal Vachovec, jeho rána zavítala jen do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
    42:00 Denis KINDL - 3:2

42:00
    Karlovy Vary jdou do vedení! O třetí branku postaral DENIS KINDL, který získal kotouč od Pata Mullane. První jmenovaný pálil od kruhů a propálil bezmocného Kloučka! Asistence: Pat Mullane, Václav Benák

39:48
    Maxwell má nějaký problém s bruslí, a tak místo něj míří do brankoviště Milan Klouček!

38:39
    Sebastian Gorčík pálil sám na Maxwella. K jeho smůle ho nedokázal překonat.

36:12
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martin Kaut – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost). Trest odpyká Filip Zadina.
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Martin Rýgl – 2 min., hrubost).

30:37
    Davídek pálil z mezikruží, ale Maxwell zakročil ramenem.
    29:47 Jakub FLEK - 2:2

29:47
    Vyrovnávací branku zápasu si připisuje na konto JAKUB FLEK. Ten pálil z levého kruhu a prostřelil tak Maxwella. Asistence: Tomáš Dujsík, Sebastian Gorčík.

27:51
    Sičák dvakrát za sebou pálil na Maxwella, ale marně.

27:15
    Energie měla několik příležitostí vsítit gól do prázdné brány, ale obrana hostí byla důsledná.

20:42
    Lukáš Nahodil (PCE) opouští svůj tým na dvě minuty za podražení.

19:21
    Na konci první části odchází na trestnou lavici Denis Kindl (KVA) na dvě minuty za podražení protihráče.

17:11
    Pat Mullane si vybojoval velkou šanci po přihrávce od kruhů, ale hostujícího brankáře překonat nedokázal.

15:27
    Karlovarští se dostali do velké šance. Sebastian Gorčík se pokusil tečovat střelu Martin Rýgla.

12:24
    Za tento prohřešek odchází na 2+2 minuty Petr Hubáček (PCE) za hru vysokou holí s krví.
    08:47 Tomáš ROLINEK - 1:2

08:47
    To byl velmi nešťastný gól Davida Honzíka. Kapitán hostí TOMÁŠ ROLINEK propálil domácího brankáře, který si myslel, že má kotouč pod kontrolou, nakonec se však doklouzal za čáru. Asistence: Lukáš Nahodil.

05:39
    Henri Tuominen ujel do samostatného úniku, ale střela na hostujícího gólmana mu příliš nesedla.
    03:10 Karel NEDBAL - 1:1

03:10
    Pardubice se držely útočném pásmu. Bokroš nahrál volném KARLU NEDBALOVI na modrou čáru, odkud propálil Davide Honzíka. Asistence: Lukáš Nahodil.
    01:59 Tomáš HARANT - 1:0

01:59
    Energii posílá do vedení TOMÁŠ HARANT. Získal přesnou přihrávku nad kruhy a vyslal dělovou ránu. Asistence: Dávid Gríger, Vladimír Sičák.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 2. Harant (Gríger, Sičák), 30. Flek (Dujsík, Gorčík), 42. Kindl (Mullane, Benák), 48. Kindl (Gorčík, Dujsík) – 4. Nedbal (Nahodil), 9. Rolinek (Nahodil), 47. Redenbach (P. Sýkora, Schaus)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík – Harant, Dujsík, Rýgl, M. Rohan, Tomáš Dvořák, Benák, Sičák – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec, Skuhravý (C), V. Tomeček – Mullane, Kindl, Gorčík – Davídek, Gríger, Flek.
    HC Dynamo Pardubice: Maxwell (40. Klouček) – Ščotka, Schaus, Bokroš, Nedbal, Leduc, Havlík, Horyna – Mallet, Hubáček, Redenbach – P. Sýkora, Rolinek (C), Nahodil – Bárta, Tomášek, Panna – Zadina, T. Kaut, M. Kaut – Klimenta.

Rozhodčí: Hradil, Pavlovič – Komárek, Rozlílek