Martin – Banská Bystrica 0:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (po pr.) | Nové Zámky – Košice 1:2 (kon.)
Trenčín – Nitra 5:1 (kon.) | Zvolen – Žilina 5:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Košice
sk Neděle 20.11.2016, 17:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

V tretej tretine gól nepadol. Košiciam sa podarilo udržať si vedenie a zvíťaziť teda 1:2. Oceliari si teda domov na východ vezú plný bodový zisk.

Pekný večer, ďakujeme za pozornosť. (19:14:42)

59:54
    Puk je v strednom pásme...

59:44
    Domáci v útočnom pásme s pukom.

59:22
    Domáci už odvolali brankára! Pokúsia sa v posledných minútach niečo urobiť s výsledkom.

58:48
    Na trestnej lavici už sedí Václav Čížek. On dostáva trest za hákovanie a je isté, že Košičania dohrajú tento zápas v presilovke.

58:27
    Domáci urobili zbytočnú chybu. Košice budú hrať presilovú hru. Za hlavnými rozhodcami totižto však prišiel aj Pitule, ktorému sa po nejakom zákroku pustila z pery krv a má zakrvavenú aj časť dresu. Uvidíme, ako to dopadne.

56:22
    Bartoš šikovnou prihrávkou z ľavého kruhu hľadal pred bránou Vargu, ktorý tečoval tú strieľanú prihrávku. Škorvánek však betónom bezpečne vytesnil strelu a potom ju prikryl.
    55:44

55:44
    Košičania sa dostali do prečíslenia, po ktorom strieľal Peter Boltun. Jeho zakončenie z tesnej blízkosti Škorvánek s istotou vytlačil.

55:17
    Pitule sa snažil vypýtať si na seba faul, ktorý na neho spáchal Klíma. Hlavný rozhodca však situáciu sledoval pozorne a vyhodnotil ju ako bezpredmetnú.

53:08
    Paulovič sa z rohu klziska snažil prepracovať pred brankára Habala, ktorý bol v strehu, ale zasahovať napokon nemusel.

52:46
    Po nepresných prihrávkach na hosťujúcej strane sa Košice dopustili zakázaného uvoľnenia.

52:02
    Hrušku pred modrou čiarou zastavil jeden z obrancov Nových Zámkov tvrdým hitom, ktorý však bol čistý, čiže v súlade s pravidlami.

51:16
    Opäť sa vhadzuje pred gólmanom Stanislavom Škorvánkom, ktorí v týchto minútach musí byť ostražitý.

50:40
    Fanúšikovia na novozámockom štadióne si pýtajú výkrikmi a skandovaním vyrovnanie, ale v týchto chvíľach viac iniciatívu prebrali Košice a zbierajú sekundy.

49:26
    Hričina sa snažil obtočiť okolo Škorvánkovej brány a následne ho prekvapiť bekhendovým zakončením. Obrancovia mu to však nedovolili.

48:40
    Šedivý strieľal ešte po odpískaní na bránu od modrej čiary. Nastala tam potom istá strkanica, ale Šedivý pravdepodobne ten verdikt čiarových rozhodcov nepočul. Všetko sa to vyrieši mierovým dohovorom.