CSKA Moskva – Leverkusen 1:1 (kon.) | Monaco – Tottenham 2:1 (kon.) | Sporting – Real Madrid 1:2 (kon.)
Dortmund – Legia 8:4 (kon.) | Leicester – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Kodaň – Porto 0:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Lyon 0:1 (kon.) | Sevilla – Juventus 1:3 (kon.)
Sporting Lisabon
1:2 (0:1)
Real Madrid
Úterý 22.11.2016, 20:45 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Liga mistrů • Skupina F

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (22:43:47)
    Závěrečný aplaus domácích fanoušků svému týmu a Cristianu Ronaldovi.

Máme dobojováno, Real Madrid si pojistil play-off Ligy mistrů vítězstvím 1:2 na půdě Sportingu Lisabon. Celkově druhý poločas byl takový nemastný neslaný, když v tu ránu se kopala penalta a Adrien Silva ji v 81. minutě bezpečně proměnil. Sporting pak hrál jak znovuzrozený a měl šance na skórování, nicméně za 6 minut se objevil Karim Benzema a svou hlavičkou rozhodl utkání. Neprosadil se tak Cristiano Ronaldo, který se vrátil na půdu klubu, který ho vychoval do velkého fotbalu. Nicméně může být spokojený, neboť si Real zajistil vyřazovací fázi. To Sporting Lisabon bude muset ještě bojovat, aby si zahrál alespoň Evropskou ligu.

90+5

90+5
    U míče je stále Real a všichni přítomní jen čekají na ukončení zápasu.

90+4
    Karim Benzema ještě zkoušel posunout na Cristiana Ronalda, jenže tomu nešlo se prosadit.

90+2
    V závěru ještě dostal André žlutou kartu.

90+2
    Aktuálně sledujeme počínání Sportingu Lisabon na polovině Realu Madrid, nicméně z domácích není už tolik vidět to odhodlání po inkasované brance.

90+1
    Nastavovat se bude 5 minut nad rámec řádné hrací doby!

90
    Joel Campbell zbytečně moc dohrával souboj a za své počínání vidí žlutou kartu.
    89. Joel Campbell (SPL)

89
    U míče je stále celek z Madridu a už to ani nevypadá, že se bude něco měnit.

88
    U míče je nyní už Real a utkání se snaží v podstatě jen dohrát bez menší úhony.
    87. Karim Benzema (REA) - 1:2

87
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Doposud skoro neviditelný KARIM BENZEMA pravděpodobně rozhoduje utkání. Na centr Sergia Ramose si již zmíněný francouzský útočník naskočil a hlavičkou jej poslal za záda Ruie Patrícia – 1:2!

86
    William Carvalho vybojoval míč a nacentroval přímo na Joela Campbella, který však nehlavičkoval nejlépe a trefil se mimo.
    Penalta Adriena Silvy probudila veškeré fanoušky Sportingu a odpůrce Realu. Podaří se Sportingu ještě otočit?

85
    Na druhé straně zkoušel víceméně rozhodnout Luka Modrić, jenže pálil pouze do Zeegelaara. V následné akci pomezní sudí si nevšiml Cristiana Ronalda v ofsajdu a nechal hru běžet dál.

Karel Janeba

Branky: 81. Adrien Silva (pen.) – 29. Varane (Ronaldo), 87. Benzema (Ramos)

Karty:   58. B. Ruiz (SPL), 90. Campbell (SPL), 90+2. André (SPL) – 40. Marcelo (REA), 66. Kovačić (REA)   65. João Pereira (SPL)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:9.
    Sporting Lisabon: Patrício – João Pereira, Coates, Semedo, Zeegelaar – G. Martins, W. Carvalho, Adrien Silva, Bruno César (62. Campbell) – Dost (76. André), B. Ruiz (67. Schelotto).
    Náhradníci: Beto – Schelotto, P. Oliveira, Elias, Campbell, Marković, André.

Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo (71. Coentrão) – Modrić, Kovačić – L. Vázquez, Isco (67. Benzema), Bale (58. Asensio) – Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Benzema, James Rodríguez, Coentrão, Asensio, Danilo.

Rozhodčí: William Collum – Francis Connor, Douglas Ross, Stuart Stevenson (všichni Skotsko)