CSKA Moskva – Leverkusen 1:1 (kon.) | Monaco – Tottenham 2:1 (kon.) | Sporting – Real Madrid 1:2 (kon.)
Dortmund – Legia 8:4 (kon.) | Leicester – Club Bruggy 2:1 (kon.) | Kodaň – Porto 0:0 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Lyon 0:1 (kon.) | Sevilla – Juventus 1:3 (kon.)
FC Kodaň
0:0 (0:0)
FC Porto
Úterý 22.11.2016, 20:45 • Parken, Kodaň • Liga mistrů • Skupina G
    Pohled na statistiky dnešního duelu v oficiální grafické podobě.

Souboj Kodaně s Portem končí bez branek, což udržuje boj o druhé místo před posledním kolem velmi otevřený. Porto si drží před dnešním soupeřem dvoubodový náskok v tabulce, ovšem má horší bilanci ze vzájemných zápasů a pokud Kodaň zvítězí na hřišti posledních Brugg, bude Porto muset porazit Leiceister City.

Dnešní utkání na stadiónu Parken nabídlo pouze dvě zajímavější příležitosti, nejdříve ve třicáté minutě si brankář Casillas poradil s dalekonosným pokusem Ankersena a po změně stran hosté promarnili superšanci, když se dvěma skvělými zákroky proti Silvovi vyznamenal brankář Olsen. (22:41:11)

90+3

90+2
    Dalším žlutě potrestaným fotbalistou je Benjamin Verbič, ten byl pozdě v souboji s Pereirou a protihráče sestřelil k zemi.

90+1
    Rozhodčí Mažić oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90+1
    Po Varelově centru si odražený míč našel v pokutovém území Diogo Jota, ovšem nedokázal prostřelit bránící Dány.
    Nejžhavější momenty dnešního utkání se odehrály před jeho začátkem, a to v jedné z kadaňských ulic před stadionem.

90
    Závěr zápasu se nijak nevymyká uplynulým devadesáti minutám, oba týmy se marně snaží dostat do nějakého závěrečného náporu.

88
    Jesús Corona musel být dobrou minutu ošetřen, vzápětí je střídán Silvestre Varelou.

87
    V závěru ještě srbský rozhodčí rozdává karty, tu další vidí Diogo Jota za ostrý zákrok na Verbiče.

85
    Žlutou kartu dostává Jesús Manuel Corona (FC Porto).

84
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází Otávio, přichází Evandro.

83
    Aktivní Diogo Jota se nejdříve probil na útočnou polovinu kolem tří soků, poté si vyměnil míč s Otáviem a pálil z dálky, ovšem zhruba metr nad břevno branky hájené Robinem Olsenem.

82
    Po delší době se domácí nastěhovali do pokutového území a budou se snažit ještě zvrátit průběh zápasu ve svůj prospěch.
    Měly to být gólové kopačky, zatím je dnes ale neobul nikdo.

80
    Žlutou kartu dostává Ludwig Augustinsson (FC Kodaň).

80
    Čas kvapí kupředu, blíží se závěrečná desetiminutovka a nadále stav zůstává bezbrankový, což ještě otevírá zajímavou podívanou do závěrečného kola skupiny.

79
    Corona hledal křižnou přihrávkou v pokutovém území Diega Jotu, ten však ve skluzu nedokázal míč zkrotit a nasměrovat jej na domácí branku, balónu se tak snadno zmocnil brankář Olsen.

77
    Hosté z Porta nadále jsou aktivnějším celkem po změně stran, André Silva potáhl míč po útočné polovině, poté ale zpoza pokutového území pálil nepřesně.