Jihlava – Prostějov 4:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Kladno – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Slavia – Motor ČB 2:5 (kon.) | Přerov – Třebíč 2:3 (kon.)
AZ Havířov
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 23.11.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Chance liga • 27. kolo

Prodloužení příliš dlouho netrvalo, v podstatě z první šance se domácí prosadili a berou tak z dnešního zápasu dva body.

Z mé strany je to již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště. (20:10:10)

60:25
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hned první výraznější šance prodloužení končí gólem! MAREK KALUS situaci dva na jednoho zakončil rychlou střelou a o tyč poslal puk do branky. Asistence: Lukáš Doudera

60:01

Ve třetí třetině si Litoměřice říkaly o vyrovnání velmi výrazně a nakonec se jim podařilo v čase 52:18 vyrovnat. Pokračovat bude prodloužením tři na tři, které začne za dvě minuty.

60:00

59:29
    Petran ztratil hokejku, ale AZetu se podařilo kotouč dostat do středního pásma.

59:09
    Snaha o využití hybridního icingu domácím nevyšla a tak se hra stěhuje před Laca.

58:34
    Po odrazech v litoměřickém brankovišti mohlo udeřit na druhé straně, ale puk těsně propadl kolem pravé tyčky.

57:55
    Litoměřice i při hře pět na pět bojují a snaží se zápas rozhodnout přes sirénou ukončující třetí periodu.

57:13
    Laco ještě musel v závěru přesilovky řešit dvě situace, při první kotouč vyrazit, ve druhém případě nic neviděl, ale puk proletěl kolem jeho svatyně.

56:46
    Ve vlastním oslabení ujel Kanko, kterého Pavelka vychytal. Následně dorážel Kotala a ten se snažil dorážet co to šlo, ale litoměřický gólman dokázal kotouč udržet před brankovou čarou.

55:30
    Litoměřice vyhrály buly, ale následně se domácím po zákroku Laca podařilo vyhodit.

55:17
    Zcela zbytečným faulem hokejkou ve středním pásmu si pomohl Hlinka, který již sedí na trestné lavici za podražení.

54:30
    Za vyhozeným obloučkem se dral Hlinka, ale skákající puk nezkrotil a ten mu tak ujel až mimo střeleckou pozici.

53:36
    Kotala byl silný na puku jenže nedostal prostor propasírovat kotouč na spoluhráče a tak musel rychle zpět.

53:06
    Kalus se dral do pásma, jeho pokus pod tlakem nebyl nebezpečný.

52:18
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Kališníci jsou za nesmírnou aktivitu odměněni gólem na 1:1. Střelu od modré Laca vyrazil a poradil si také následně s dorážkou, jenže puk se dostal k JAROSLAVU KALLOVI, který neměl problém uklidit puk do prázdné branky. Asistence: Matúš Paločko, Dominik Bílek

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 20. Petran (Dvořáček, Kanko), 61. Kalus (L. Doudera) – 53. Jaroslav Kalla (Paločko, Bílek)

AZ Havířov: M. Laco (K. Šimeček) – L. Doudera, Petran (A), Chroboček, Krisl (C), Sedlák, D. Krenželok, Dudek – Dvořáček, Haas (A), Kalus – Štumpf, Hubáček, Gřeš – Kanko, Hlinka, Sztefek – Kotala, Bednář, Kurovský – Pořízek.
    HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – J. Šulc, Jebavý, Pavlas (C), Smetana, Piegl, Bílek, Bažant, Š. Havránek – J. Veselý, Rubeš, Švagrovský (A) – Jaroslav Kalla, Nedvídek, Paločko – M. Ondráček, Hanták, Valášek – Miškář, R. Pilař, O. Procházka.

Rozhodčí: Dědek, Kika – Reich, Otáhal