Technika Brno – Šumperk 1:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:6 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Klatovy – Trutnov 5:3 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:3 (kon.)
HC Technika Brno
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 23.11.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vítám všechny fanynky a fanoušky hokeje! Dnes se v rámci dalšího kola 2. ligy skupiny Východ představí před vlastními příznivci HC Technika Brno, na jejíž led zavítají Draci Šumperk.

Lídrem brněnských je i nadále kapitán Ondřej Stehlík, který si připsal 14 bodů, za osm branek a šest asistencí. Stehlík je také nejlepším střelcem jihomoravanů. V obraně je lídrem Marek Kaluža, který zamířil do sítě třikrát, ale s dvanácti asistencemi. Brankoviště svěřenců Romana Kaňkovského stráží dvojice Zdeněk Slavíček – Josef Novák. Více minut odchytal druhý jmenovaný. Konkrétně 632, ve kterých inkasoval 45 branek, což znamená průměr 4,27 branek/zápas. Prvně jmenovaný odchytal přesně 400 minut a dostal 31 branek, jeho průměr tak činí 4,65 branek/zápas.

Draci Šumperk

Lídrem kanadského bodování v týmu Draků je Jan Matěka, který zamířil do sítí soupeřů osmkrát a také osmkrát nahrál na gól. Má tedy 16 bodů a je také, společně s Danielem Vachutkou nejlepším střelcem Raků. Lídrem mezi nahravači je Michal Vymazal, jenž asistoval i jedenácti branek.
    Brankoviště Draků ovládá Petr Zavadil, který nastoupil do třinácti zápasů a jeho průměr inkasovaných branek činí 3,3. Kolega Zavadila, René Svoboda strážil branku Šumperka ve třech případech a jeho průměr se zastavil na čísle 4,5.

Vzájemná střetnutí

V letošní sezóně potkaly Sovy tým Draků celkem čtyřikrát. Dvakrát v přípravě a dvakrát v lize. První ligový duel, který se hrál na půdě Sov, vyhráli Draci poměrem 4:2. Domácí prohrávali již o tři branky, ale díky parádní třetí třetině stáhli náskok soupeře na jeden jediný gól, ale nedokázali srovnat a poslední branku inkasovali do prázdné klece.
    Druhý zápas Technice skutečně nevyšel. Po nepovedené první třetině, ve které inkasovali čtyři branky, se nepovedlo výkon vysokoškolákům zlepšit a prohráli celkem 9:1.
    Na programu je dnes šest duelů Druhé ligy!

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Vlček, Šidák, Fišera, Cívka – Nováček, Brzobohatý O, Biolek, Stehlík "C", Benýšek "A", Buhaj, Brzobohatý M., Čtvrtníček, Švaňhal, Florek, Medek, Boček, Bustin.

Draci Šumperk: Svoboda R. (Zavadil) – Tomek, Sedlák, Janota, Ďurkáč, Řezáč, Drtil – Matějka "C", Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Novosad, Cink "A", Hroch, Fischer "A", Langr, Králík, Svoboda L., Brida

Rozhodčí: Netopil – Musil, Komínek.

Oba celky jsou již na hrací ploše.

00:01

00:05
    Hosté vyhráli úvodní buly a ihned míří do útočné třetiny.

00:28
    Nakonec ale první útok Draků skončil jen střelou do zadního mantinelu, domácí vyhazují do středního pásma. Oba celky střídají.

01:06
    Šumperk začal utkání lépe a domácí znovu jen vyhodili, nyní však poslali kotouč až na zakázané uvolnění.

01:27
    Patrick Brzobohatý se protáhl do pásma a svižně vystřelil, ale jeho rána skončil jen na betonech brankáře Svobody.

01:56
    Po další akci Sov skončil kotouč z nahození od modré čáry v náručí brankáře hostů a vhazovat se bude po jeho levici.

02:19
    Šumperkští se okamžitě vydali dopředu, Novák si však dobře pohlídal prostor u pravé tyče a Technika opět dokázala vyhodit.

02:47
    Stehlík dobře projel celým pásmem Draků a obkroužil branku, na modré našel Cívku, ale jeho rána skončila vedle branky hostujícího celku.

03:20
    Hosté ujeli do přečíslení 2 na 1, Sedláček vzal celou akci na sebe, pozorný Novák jeho pokus vyrazil lapačkou.

03:51
    V dalším útoku domácích se v souboji o kotouč za brankou octl Brzobohatý, který ale proti dvojnásobné přesile neuspěl, a tak dopředu míří znovu tým ve žlutém.

04:33
    Domácí v úvodu předvádějí dobré krytí středního pásma, hosté mají potíže s rozehrávkou a nemohou se dostat přes obranný val Brňanů.

04:58
    Puk navíc na pravém křídle získal Michal Brzobohatý, jenž se rozjel kupředu, ale jeho švih ze zápěstí skončil jen v rukavici Svobody.

05:30
    Na opačné straně se hosté opět řítili do přečíslení, nicméně Vymazal nedostal přesnou žabičku, a kotouč tak projel do rohu hřiště.

05:56
    Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, na vážnější šanci ale zatím čekáme.

06:18
    Do pásma Techniky projel Cink, který nahodil kotouč na Nováka, a ten raději přidržel kotouč v náručí.

06:47
    Domácí se pokusili využít pomalejšího střídání Šumperku, ale přihrávka na modrou čáru byla nepřesná. Je pískáno zakázané uvolnění.

07:08
    Boček dostal na modré čáře pěkný puk, ale černý pryž mu v rozhodující chvíli přeskočila přes hokejku, a tak do útoku míří znovu Draci.

07:33
    Králík byl však příliš netrpělivý a akci Šumperka zastavuje hvizd čárového rozhodčího – ofsajd.

08:05
    Josef Novák nyní po nahození od levého mantinelu vůbec nevěděl, kde má puk, ale nakonec jej našel pod svými betony, a znovu se vhazuje v pásmu Techniky.

08:21
    Sedlák dostal pěkný kotouč na modrou čáru a rychle jej nahodil před branku, ovšem jeden z domácích ho ztečoval kousek vedle pravé tyče.

08:36
    Na druhé straně pálil Benýšek, ale Svoboda byl znovu připravený. Buly v obranné třetině Draků.

09:00
    Sedláček se protáhl po pravém křídle, ale v pravou chvíli k němu přispěchal Patrick Brzobohatý, který jej donutil jen nahodit po mantinelu.

09:20
    Jan Boček se dostal do mezikruží s kotoučem a vypálil velmi prudce, ale jeho rána skončila těsně nad břevnem.

09:49
    Tomek udělal pěknou kličku na modré a vypálil, ale Novák na puk viděl a ukryl jej nadvakrát ve své rukavici.

10:18
    Oba celky se nyní střídají v nepřesných kombinacích ve středním pásmu, ani jeden z nich se nemůže dostat do pořádné kombinace.

10:37
    Domácí gólman si opět pohlídal nahození od modré a kotouč skryl ve svém náručí.

11:10
    Novosad využil zaváhání obrany domácích a jel z pravé strany sám na Nováka, který však včas vyjel proti střelci a pohotovým zákrokem hokejkou mu zabránil v zakončení!

11:38
    Hroch projel do pásma po naražení se spoluhráčem a dokázal vypálit, ale jeho rána skončila jen na chráničích bránícího hráče.

12:08
    Benýšek na modré čáře sklepl kotouč do jízdy pro Florka, který chtěl vypálit přes obránce, ale nakonec mu puk sjel z čepele.

12:20
    Následně dostal právě Florek důrazný hit u mantinelu, ale vypadá to, že bude v pořádku.

12:50
    Následně hosté dokázali vyhodit kotouč ze své třetiny a oba celky odcházejí střídat.

13:26
    Řezáč si počkal na puk na modré čáře, ale ke střele se nakonec nedostal, domácí se dokázali ubránit.

13:59
    Bustin projel do pásma, ale nedokázal si puk zpracovat ideálně, a tak o něj musí bojovat v rohu hřiště.

14:18
    První přesilovka v dnešním zápase a zahrají si ji domácí. Vyloučen je hostující obránce Tomáš Drtil na dvě minuty za krosček.

14:45
    Hosté však podruhé v krátkém sledu dokázali vyhodit a domácím se vstup do početní výhody zatím vůbec nedaří.

15:03
    Nyní si navíc Sovy nerozuměly v rozehrávce a jejich přerušuje zakázané uvolnění.

15:03
    V přerušené hře navíc zamířil z nespecifikovatelných důvodů domácí kapitán Ondřej Stehlík a nad jeho návratem do hry visí otazník.

15:42
    Vysokoškolákům přesilovka vůbec nevychází, jejich akci nyní přerušil pro změnu ofsajd.

16:18

16:30
    Domácí měli v závěru přesilovky mírný tlak, ale ke střele se nakonec vůbec nedostali.

16:45
    A opět si hráči v černém nerozuměli v rozehrávce, znovu je z toho zakázané uvolnění.

17:11
    Josef Novák si nyní připsal nyní dva dobré zákroky po střelách od modré čáry, vhazuje se potřetí v krátkém sledu po jeho levici.

17:30
    Adam Šidák projel po pravé straně, natáhl ke krásné ráně příklepem, ale jeho pokus zastavila pravá tyč!

17:58
    Hosté se po vyhraném buly vydali do přečíslení, ale nakonec se ke střele kvůli špatné přihrávce vůbec nedostali.

18:18
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Vymazal našel přihrávkou na pravé straně volného DANIELA VACHUTKU, který prudce vypálil a prostřelil Nováka přesnou střelou k tyči – 0:1! Asistence: Michal Vymazal.

18:35
    Patrick Brzobohatý dostal puk před prázdnou branku, ale netrefil kotouč! Domácí byli blízko vyrovnání.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:38
    Novák si připsal ještě jeden zákrok po střele od modré čáry, Šumperk dohraje třetinu v útočném pásmu.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:50.

První třetina je za námi a do kabin nakonec odcházejí spokojenější hosté. Ti se ujali vedení necelé dvě minuty před koncem třetiny, kdy se prosadil přesnou ranou Daniel Vachutka. Technika měl množství šancí, ale ani jednu nevyužila.

20:01

20:05
    Úvodní buly druhé části vyhráli opět Draci a ihned se ženou dopředu.

20:31
    Švaňhal nahodil kotouč od pravého mantinelu, ale Svoboda si jeho pokus pohlídal a ukryl jej v náručí.

20:53
    Následně pálil od modré čáry Vlastimil Odehnal, ale jeho pokus byl nakonec zablokován.

21:10
    Domácí začínají druhou třetinu aktivněji a jsou usazeni v pásmu soupeře, ale zatím další šance nepřicházejí.

21:29
    Švaňhal vyvezl kotouč podél pravého mantinelu a oba celky střídají.

22:02
    Následně Draci vyrazili dopředu, ale Matějka se ke střele na brankovišti neprobil. Sovy opět otáčejí hru.

22:53
    Šumperk je znovu usazen ve třetině Brna, ale domácí obrana drží hosty v rohu hřiště daleko od branky.

23:02
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Nováček – 2 min., hrubost).

23:30
    Ve hře 4 na 4 napřáhl ke střele na modré čáře Lukáš Králík, jeho rána nakonec prolétla až na branku, ale Novák ji udržel v náručí.

23:33
    Hosté odskakují na dvoubrankový rozdíl! Cink po vyhraném buly přistrčil kotouč na modrou čáru k MICHAELU JANOTOVI, jehož rána propadla domácí brankáři mezi betony až do sítě – 0:2! Asistence: Vladimír Cink, Daniel Hroch.

23:57
    Hosté mohli vzápětí znovu zaútočit, ale jejich akci zhatila nepřesná přihrávka. Je pískáno zakázané uvolnění.

24:35
    Peter Bustin získal puk na pravé straně a zkusil své štěstí z pravého kruhu, ale jeho rána byla ztečována do ochranné sítě.

25:02
    Oba týmy hrají v plném počtu.

25:31
    Králík se po pravé straně hnal za vyhozeným kotoučem, ale nakonec se ke střele nedostal, neboť byl dobře zakřižován.

25:54
    Pozorný Svoboda po nahození kousek za modrou čárou ukryl kotouč ve své lapačce a vhazuje se po jeho levici.

26:19
    Hosté okamžitě vyrazili dopředu, na modré se uvolnil ke střele Ďurkáč, ale Novák si s jeho prudkou ránou nadvakrát poradil.

26:36
    Hosté si zahrají přesilovku, Vyloučen je domácí obránce Cívka na dvě minuty za hákování.

27:03
    A hosté ji po krásné kombinaci využívají! Po ose Vachutka – Matějka dostal krásný kotouč do mezikruží volný TOMÁŠ SEDLÁK, jenž překonal Nováka prudkou ranou po ledě mezi betony – 0:3! Asistence: Daniel Vachutka, Jan Matějka.

28:07
    V další akci Šumperku se dostal ke střele na pravé straně Hroch, který ale z těžkého úhlu nepřekonal Nováka a ten podržel kotouč v náručí.

28:39
    Ve středním pásmu zůstal u mantinelu ležet hostující útočník Hroch, který nakonec opustil hrací plochu jen za výrazné pomoci svých spoluhráčů.

29:05
    Puk se nyní šťastně odrazil k Langrovi, který ale bekhendem neuspěl a Novák jeho pokus vyrazil do rohu hřiště.

29:34
    Následně nejprve pálil od modré čáry Odehnal, jehož pokus byl zablokován, a vzápětí se hosté osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

29:47
    Přesilovka pro Brno. Vyloučen je autor třetí trefy hostů Sedlák, který si odpyká dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

30:16
    Domácí předvedli pěknou kombinaci, kterou zakončoval střelou od modré čáry Odehnal, ale jeho rána skončil jen na chráničích připraveného brankáře Svobody.

30:39
    Následně se hosté osvobodili vyhozením za branku Nováka a oba celky střídají.

31:00
    Následně dokonce Draci mohli vyrazit dopředu, ale jejich postup po pravé straně zastavil celkem čitelný ofsajd.

31:31
    Znovu se čtveřice Šumperských ubránila a přesilovka Techniky míří ke svému konci.

31:47

32:10
    Boček našel přihrávkou ze středního pásma rozjetého Odehnala, který byl ale zastaven u modré čáry a stihl tak jen nahodit za branku Svobody.

32:58
    Další přesilovka pro Techniku. Vyloučen hostující obránce Tomáš Drtil na dvě minuty za hákování.

33:09
    Technika právě vstřelila branku!
    Domácí využili početní převahu a vrací se do zápasu! Na modré čáře napřáhl Šidák, jehož ránu Boček mimo dosah brankáře Svobody a po skrumáži před brankou se dostal u pravé tyče k dorážce PETER BUSTIN, jenž nasměroval puk od odkryté části branky – 1:3! Asistence: Jan Boček, Adam Šidák.

33:24
    Novák navíc nyní udržel naděje domácích, když si počíhal na dorážku jednoho z hostů a jeho ránu ukryl skvělým zákrokem ve své rukavici!

33:55
    Fišera dobře zachytil kotouč před vlastní brankou a nakonec přes půlku hřiště projel do pásma soupeře, kousek za modrou vypálil příklepem a jeho pokus skončil v náručí brankáře Svobody.

34:19
    Na opačné straně skončila akce Draků nepřesnou přihrávkou přes polovinu hřiště, a tudíž také zakázaným uvolněním.

34:58
    Hosté ujeli po tlaku Brna do brejku, k zakončení se dostal Hroch, ale jeho rána z pravé strany skončila na vyrážečce Nováka!

35:19
    Početní převaha Šumperku. Vyloučen domácí útočník Ondřej Švaňhal na dvě minuty za sekání.

35:40
    A Novák se musel hned ohánět, ale se dvěma pokusy z levého kruhu si dokázal poradit bez problému.

35:59
    Technika se vzápětí dokázala osvobodit dvakrát v krátkém sledu a oba celk míří na střídačku.

36:27
    Tomáši Sedlákovi utekl kotouč na modré čáře a hosté se opět dostávají z pásma.

36:38
    Nicméně nyní už Drakům kombinace vyšla a tříbrankový náskok mají zpět! PAVEL SEDLÁČEK se probil od levého mantinelu s pukem do mezikruží, kde se rychle otočil a střelou mezi betony Nováka zamířil přesně – 1:4! Asistence: Daniel Vachutka, René Svoboda.

37:12
    Šumperští pokračují v aktivní hře a kombinaci v pásmu, domácí jsou nyní pod velkým tlakem.

37:40
    Patrick Brzobohatý umně tečoval střelu svého kolegy od modré čáry, Svobodovi vypadl kotouč, ale nakonec jej právě brankář Draků dokázal najít ze všech nejrychleji ve skrumáži před brankou!

38:02
    Hosté nyní kombinaci domácích přežili a sami opět vyrážejí na zteč.

38:28
    Ale jejich akci zastavuje, i když velmi těsný, ofsajd.

38:53
    Odehnal se zmocnil puku na modré čáře, pálil přes obránce, ale právě ten jeho pokus dokázal zablokovat.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:32
    Hosté si zahrají další přesilovku. Vyloučen je domácí obránce Vlastimil Odehnal na dvě minuty za držení protihráče..

39:58
    Čtvrtníček v závěru třetiny obětavě lehl do střely soupeře, ale dokázal ji nakonec zablokovat.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:43.

Druhá třetina je za námi a hosté směřují za ziskem tří bodů. Za hosty se prosadil Janota a Sedlák, a i když za domácí snížil Bustin, tak Šumperku vrátil tříbrankový náskok po povedené akci Sedláček.

40:01

40:15
    Domácí vyhráli buly a vydali se rychle dopředu, ale rána Švaňhala skončil jen na pravém betonu brankáře Svobody.

40:46
    Matějka při přesilovce nabízel puk na teč svému spoluhráči, ale ten na kotouč nedosáhl.

41:20
    Domácí vzápětí dvakrát v krátkém sledu dokázali vyhodit a přesilovka Draků se krátí.

41:32

42:05
    Domácí získali kotouč za vlastní brankou a znovu vyrážejí dopředu.

42:26
    Ale Technice se zatím přechod do pásma nedaří, hosté dobře drží modrou čáru.

42:57
    Nakonec se ke střele dostal Cívka, kterému ale v dobré pozici netrefil branku. Škoda pro Techniku.

43:30
    Domácí si nerozuměli při rozehrávce a opět jejich akce končí nepřesnou přihrávkou. Je pískáno zakázané uvolnění.

44:16
    Hraje se nyní převážně ve středním pásmu, domácí se opět snaží proniknout do útočného pásma, ale hosté si z jejich nahozeními umí poradit.

44:45
    A při dalším průchodu kolem modré čáry nedostal Boček přesnou přihrávku a je pískáno další zakázané uvolnění.

45:41
    Technika po tlaku v pásmu se ke střele nedostala hostující Hroch míří dopředu.

46:37
    Hroch neuspěl a stejně tak se nedělo ani po akci Vachutky, kterému byl odpískán ofsajd.

47:09
    Domácím se čas na případné vyrovnání krátí nesmírně rychle, zatímco Draci hrají velmi úsporně a nepouštějí soupeře do pásma.

47:40
    Následně pálil přeci jen od modré čáry Šidák, jehož rána se ale mezi tyče nevešla zaduněla pouze o zadní mantinel.

48:03
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Šidák – 2 min., faul kolenem).

48:35
    Drtil nahazoval kotouč od modré čáry a Hroch se snažil tečovat, což se mu moc nepovedlo, a Novák ukryl kotouč v rukavici.

49:07
    Domácí se dvakrát v krátkém sledu dokázali osvobodit, následně ale zbytečně faulovali a hosté mají výhodu.

49:22
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., hákování).

49:48
    Pátá branka je na světě! Na pravé straně dostal přihrávku Novosad, který rychle z první našel volného PAVLA SEDLÁČKA, který se štěstím propálil brankáře domácích střelou mezi betony – 1:5! Asistence: Zdeněk Novosad, Tomáš Sedlák.

50:30
    Hosté pokračovali už v klasické početní výhodě, ta se jim však zatím nedaří podle představ.

50:50
    Technika se nyní navíc osvobodila a pátý hráč na trestné lavici se už chystá do hry.

51:22

51:58
    Boček projel do pásma a zkusil branku soupeře ohrozit bekhendem, ale pozorní hosté jeho pokus opět zablokovali.

52:20
    Následně dostal mezi kruhy nabito Odehnal, ale rána mu vůbec nesedla a navíc se s kotoučem dostal už do středního pásma.

53:07
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Cívka – 2 min., napadení).

53:44
    Šumperští rozehráli přesilovku aktivně, od modré čáry nahazoval Tomek a po teči jednoho ze spoluhráčů zůstal kotouč pod pozorným Novákem.

54:02
    Bustin projel do pásma a chtěl se prodrat mezi dvěma beky, ale jeho pošťouchnutí směrem kupředu Svoboda v pohodě odrazil do rohu hřiště.

54:20
    Po vyhraném buly pálil prudce Odehnal a jeho ráně vystavila stopku pravá tyč branky Draků!

55:07

55:35
    Jeden z hostů vyhodil kotouč z obranného pásma, bylo to však s tečí a vylučovat se nebude.

56:00
    Benýšek se vydal po pravé straně do pásma, ale v rohu hřiště byl ustrážen a nakonec se ke střele vůbec nedostal.

56:23
    Další akce Šumperku končí zakázaným uvolněním.

56:47
    Na modré čáře napřáhl ke střele Jan Fišera, ale jeho pokus skončil jen na chráničích bránícího hráče.

56:54
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Janota – 2+2 min., vysoká hůl).

57:40
    Domácím se ale přesilovka vůbec nedaří, hosté podruhé v řadě vyhodili.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

58:31
    Na ledě se málem strhla ve středu hřiště bitka, v hlavní roli byli Fišera a Řezáč, rozhodčí je však od sebe odtrhli.

58:31
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Řezáč – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Fišera – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Boček – 2 min., nedovolené bránění).

59:00
    Oba celky hrají v rovnovážném počtu, domácí míří do jedné z posledních akcí.

59:31
    V možná poslední šanci hledal u levé tyče volný Odehnal najetého Brzobohatého, ale ten zakončit nedokázal.

Utkání je u konce! Hosté ve třetí třetině přidali ještě jednu branku a nakonec si z Brna odvážejí tři body za výhru 5:1!
    Ve třetí periodě se jako jediný prosadil po střele z mezikruží Sedláček, který tak uzavřel skóre na 1:5 pro hosty.

Ode mne je to z Brna pro dnešek vše, přeji pěkný zbytek večera. Na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (20:18:20)

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 34. Bustin (Boček, Šidák) – 19. Vachutka (Vymazal), 24. Janota (Cink, Hroch), 28. Sedlák (Vachutka, Matějka), 37. Sedláček (Vachutka, Svoboda), 50. Sedláček (Novosad, Sedlák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda R. (Zavadil) – Tomek, Sedlák, Janota, Ďurkáč, Řezáč, Drtil – Matějka "C", Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Novosad, Cink "A", Hroch, Fischer "A", Langr, Králík, Svoboda L., Brida

Rozhodčí: Netopil – Musil, Komínek