Technika Brno – Šumperk 1:5 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 2:6 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Klatovy – Trutnov 5:3 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:3 (kon.)
HC Technika Brno
1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 23.11.2016, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 21. kolo

58:31
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Řezáč – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Fišera – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Boček – 2 min., nedovolené bránění).

56:54
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Janota – 2+2 min., vysoká hůl).

53:07
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Cívka – 2 min., napadení).

49:22
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., hákování).

48:03
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Šidák – 2 min., faul kolenem).

39:32
    Hosté si zahrají další přesilovku. Vyloučen je domácí obránce Vlastimil Odehnal na dvě minuty za držení protihráče..

35:19
    Početní převaha Šumperku. Vyloučen domácí útočník Ondřej Švaňhal na dvě minuty za sekání.

32:58
    Další přesilovka pro Techniku. Vyloučen hostující obránce Tomáš Drtil na dvě minuty za hákování.

29:47
    Přesilovka pro Brno. Vyloučen je autor třetí trefy hostů Sedlák, který si odpyká dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

26:36
    Hosté si zahrají přesilovku, Vyloučen je domácí obránce Cívka na dvě minuty za hákování.

23:02
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Sedlák – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Nováček – 2 min., hrubost).

14:18
    První přesilovka v dnešním zápase a zahrají si ji domácí. Vyloučen je hostující obránce Tomáš Drtil na dvě minuty za krosček.

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 34. Bustin (Boček, Šidák) – 19. Vachutka (Vymazal), 24. Janota (Cink, Hroch), 28. Sedlák (Vachutka, Matějka), 37. Sedláček (Vachutka, Svoboda), 50. Sedláček (Novosad, Sedlák)

HC Technika Brno: Novák (Slavíček) – Švejda, Kupčík, Odehnal "A", Vlček, Šidák, Fišera, Cívka – Nováček, Brzobohatý O, Biolek, Stehlík "C", Benýšek "A", Buhaj, Brzobohatý M., Čtvrtníček, Švaňhal, Florek, Medek, Boček, Bustin.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda R. (Zavadil) – Tomek, Sedlák, Janota, Ďurkáč, Řezáč, Drtil – Matějka "C", Vymazal, Vachutka, Ostřanský, Sedláček, Novosad, Cink "A", Hroch, Fischer "A", Langr, Králík, Svoboda L., Brida

Rozhodčí: Netopil – Musil, Komínek