Rostov – Bayern 3:2 (kon.) | Besiktas – Benfica 3:3 (kon.) | Arsenal – PSG 2:2 (kon.)
Ludogorec – Basilej 0:0 (kon.) | Neapol – Dynamo Kyjev 0:0 (kon.) | Celtic – Barcelona 0:2 (kon.)
Mönchengladbach – Manchester City 1:1 (kon.) | Atlético – Eindhoven 2:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (0:0)
PSV Eindhoven
Středa 23.11.2016, 20:45 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Liga mistrů • Skupina D

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:39:43)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:8.

Utkání je u konce a domácí Atlético Madrid dokráčelo k pohodlné výhře 2:0. I ve druhé půli pokračovala převaha favorita a španělský tým se dočkal dvou branek. V 55. minutě se křížnou ranou prosadil Kévin Gameiro a o jedenáct minut později přidal pojistku Antoine Griezmann. Atlético tak vyhrálo 2:0 a už dnes si zajistilo první příčku ve skupině D. Eindhoven je s jedním bodem přikován k poslednímu místu tabulky.

90+2

90+1
    Domácí vhazují na útočné polovině a už si jen v poklidu přihrávají...

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

90
    Vrsajlko centroval do pokutového území, jeden z obránců sklepl hrudí míč na Zoeta.

89
    Obranná řada Atlétika kombinuje, do svých přihrávek přibrali hráči i gólmana Oblaka.

88
    Diváci už pomaličku opouští svá místa, nečekají už tak jakýkoliv posun skóre.

87
    Útočná akce PSV končí faulem na Kokeho, Atlético s rozehrou nikam nepospíchá.

86
    De Wijs vedl akci levou stranu, chce to ale rychlý a alespoň trochu překvapivý pas před Oblaka...

85
    Rohový kop hostujícího týmu nedopadl podle představ, už se zase hraje u středového kruhu.

84
    Poslední střídání hostů, Davy Pröpper jde na lavičku, zahraje si Ramon-Pascal Lundqvist.

83
    Giménez měl okolo sebe dostatek místa a v poklidu odhlavičkoval vysokou přihrávku, mířící před Oblaka.

82
    Vrsaljko měl trochu problémy se zpracování prudké přihrávky, přesto to u autové čáry zvládl.

81
    Stále stejná písnička. Domácí kombinují, navyšují držení míče, hosté už trochu rezignovali a ani moc nenapadají.

80
    A ten poté domácí obrana bez větších obtíží odvrátila.

Ferreira-Carrasco fauloval, hosté mají k dispozici přímý kop. K brance je to ale daleko, takže to vypadá spíše na centr.

78
    Domácí vyváží míč z vlastní poloviny, nikam nepospíchají. Ani to nemají zapotřebí.