NY Rangers – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (kon.) | Columbus – Calgary 0:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 3:1 (kon.)
Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Nashville – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 3:6 (kon.)
Arizona – Vancouver 1:4 (kon.) | San Jose – Chicago 2:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 4:2 (kon.)
Washington Capitals
4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
St. Louis Blues
Čtvrtek 24.11.2016, 01:00 • Verizon Center, Washington • NHL
    Dva góly Vladimira Tarasenka nestačili na Caps ani na Alexe Ovečkina.

A to je už z mé strany pro tento zápas vše, u nějakého dalšího sportovního utkání se na Vás opět bude těšit Petr Sumbal. Přeji klidný zbytek noci. (03:53:24)

Střely na bránu ve třetí třetině: 7:11

Viděli jsme zápas ve znamení ruských střelců a především hattricku Alexandra Ovečkina. Hlavně díky němu Washington porazil St . Louis 4:3. Když ve třetí třetině po brankách Kuzněcova a Ovečkina domácí vedli 4:1, vypadalo, že je po zápase. Pak přeci jen zápas trochu zdramatizovaly góly Pietrangela a Tarasenka v posledních dvou minutách třetí třetiny, ale vyrovnat se už hostům nepovedlo.

59:32 Vladimir TARASENKO - 4:3

59:32
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Vypadá to, že bude! Už při power play se podruhé dnes trefuje VLADIMIR TARASENKO. Neměl příliš těžkou práci, se štěstím se totiž k němu odrazil puk na brankovišti a on jej pouze dorazil za Holtbyho. Asistence. David Perron, Jaden Schwartz.
    58:45 Alex PIETRANGELO - 4:2

58:45
    St. Louis nakonec přesilovku využívá. Stastny vypáli z pravého kruhu a Holtby kotouč vyrazil jen ke kapitánu Blues ALEXI PIETRANGELOVI. Ten snižuje. Uvidíme, jestli bude zápas ještě dramatický. Asistence: Paul Stastny, David Perron.

58:30
    Parayko vystřelil ze své oblíbené pozice na modré čáře, ale přes houštinu těl před Holtbym kotouč na brankáře domácích neprošel.

57:56
    Půl minuta přesilovky uběhla a Caps znovu vyhazují. Blues se zatím nedokázali usadit v pásmu.

57:30
    Přesilovka hostů začíná vyhozením kotouče Washingtonu přes všechny čáry.

57:20
    Další přesilovku bude mít St. Louis, na srovnání utkání už ale nejspíš bude příliš pozdě. Na trestnou lavici se usadil Lars Eller za podražení.

56:46
    Paul Stastny byl za modrou příliš brzo, a tak čároví pískají ofsajd.

55:43
    A o chvíli později o konstrukci brány zazvonil také Tarasenko. St. Louis zlepšili v závěru třetiny hru, ale nepřeje jim štěstí.

55:06
    Tyčku střelou od modré trefil Robert Bortuzzo!

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 18. Ovečkin (Kuzněcov, Bäckström), 31. Ovečkin (Carlson, Burakovsky), 47. Kuzněcov (Orlov, Burakovsky), 47. Ovečkin – 31. Tarasenko (Jaškin), 59. Pietrangelo (Stastny, Parayko), 60. Tarasenko (Perron, Schwartz)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Niskanen, Alzner, Carlson, Orlov, Orpik (A), Schmidt – Burakovsky, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Williams, Bäckström (A), Johansson – T. Wilson, Eller, Winnik – Connolly, Beagle, Sanford.
    St. Louis Blues: C. Hutton (Allen) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Bortuzzo – Perron, Stastny (A), Schwartz – Tarasenko (A), Lehterä, Fabbri – Jakupov, Berglund, Jaškin – Reaves, Brodziak, Upshall.

Rozhodčí: Tim Peel, Ian Walsh – Darren Gibbs, Darren Gibbs