NY Rangers – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (kon.) | Columbus – Calgary 0:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 3:1 (kon.)
Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Nashville – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 3:6 (kon.)
Arizona – Vancouver 1:4 (kon.) | San Jose – Chicago 2:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 4:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Calgary Flames
Čtvrtek 24.11.2016, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL
    Poprvé v sezoně dohrál Columbus bez vstřeleného gólu.

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (03:37:13)

Michael Frolík (CGY) 0+0, +0, 2 střely, čas na ledě 17:03

Je hotovo! Chad Johnson dnes zavřel bránu, vychytal šestou nulu v kariéře a především díky jeho výkonu dnes Calgary udolalo Blue Jackets poměrem 2:0! Hosté byli přestříleni výrazně 20:34, columbuští hokejisté si ale celý zápas na Johnsonovi lámali zuby a poprvé v této sezóně se jim nepodařilo vstřelit ani gól.

59:33
    Střely Wennberga i Werenskiho byly zblokovány, Jackets už to zřejmě nestihnou. Kotouč je totiž znovu ve středním pásmu.

59:17
    Werenskiho projektil od modré skončil přímo v Johnsonově lapačce, to už se nám rozběhla poslední minuta základní hrací doby.

58:41
    Foligno z dobré pozice nezamířil přesně a Mikael Backlund poté vyhodil kotouč do bezpečí. Flames nehrají v plném počtu, a tak se nebude jednat o zakázané uvolnění.

58:27
    Flames budou třetí třetinu dohrávat bez svého kapitána, Mark Giordano (CGY) totiž vyfasoval dvě minuty za krosček. Závěr ještě bude hodně zajímavý!

57:49
    Dubinskyho individuální průnik do útočného pásma v nic nebezpečného nepramenil a Flames následně dostali puk až do středního pásma.

57:00
    Sergej Bobrovskij celé tři minuty před koncem peláší na střídačku, domácí už hrají va bank!

55:53
    Mladík Matthew Tkachuk mohl definitivně rozhodnout o vítězství Flames, tváří tvář Bobrovskému ale nedokázal poslat kotouč do sítě!

55:25
    Čtvrtá lajna Flames se na chvilku usadila v útočném pásmu a hned z toho hrozilo další nebezpečí pro Jackets. Bobrovskij nakonec vše vyřešil zalehnutím puku, před námi je nyní poslední komerční přestávka.

54:44
    Michael Frolík nahodil kotouč na Bobrovského, který puk rychle vyklepal ze své výstroje a Dubinsky už zakládá protiakci domácích.

53:59
    Saad si v rohu kluziště udělal prostor pro přihrávku na Alexandera Wennberga, ten ale z první přestřelil Johnsonovu svatyni!

52:53
    Werenski i Jones se na chviličku zapomněli v útočném pásmu, oba dva se ale stihli vrátit a spolu s Wennbergem a Saadem zamezili vznikající protiakci Flames.

52:20
    Chad Johnson jistě přerušil hru a před námi je další komerční přestávka. Náhradní gólman Flames je dnes v obrovské pohodě a zatím vše nasvědčuje tomu, že útočníkům Jackets dnes nedá klidný spánek.

51:42
    Asi jsem to zakřikl. Po akci Hartnella kotouč nějakou dobu nebezpečně poskakoval před Johnsonem, ani jeden z domácích hráčů ho ale nedostal do sítě!