NY Rangers – Pittsburgh 1:6 (kon.) | Washington – St. Louis 4:3 (kon.) | Columbus – Calgary 0:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.) | New Jersey – Toronto 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 3:1 (kon.)
Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Nashville – Dallas 5:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 3:6 (kon.)
Arizona – Vancouver 1:4 (kon.) | San Jose – Chicago 2:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 4:2 (kon.)
Arizona Coyotes
1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
Vancouver Canucks
Čtvrtek 24.11.2016, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Česká stopa v utkání

Radim Vrbata (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:22
    Martin Hanzal (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:58 (06:43:20)

Tři hvězdy utkání

1. Bo Horvat (VAN) 1+2
    2. Sven Baertschi (VAN) 1+2
    3. Ryan Miller (VAN) 31 zák., 1 gól, 97,2%

Statistiky: Střely na bránu: 36-25; Zablokované střely: 8-11; Vhazování: 44%-57%; Hity: 27-23; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
    Bo Horvat a Sven Baetschi zrežírovali vítězství Vancouveru 4:1!

Christian Dvorak ve druhé třetině odpověděl na gól Svena Baertschiho ze čtvrté minuty utkání, jenže Arizona jako by se vyrovnáním nechala uchlácholit a v rozmezí pouhých 17 inkasovala dva góly, o které se postarali Loui Eriksson a Bo Horvat. Hladkou jízdu Vancouveru za vítězstvím poté završil čtvrtým gólem Alexandre Burrows, který vyhnal z brány Mikea Smithe. Louis Domingue sice ve zbytku utkání neinkasoval, Coyotes to ale nepomohlo. Konečný výsledek. Arizona Coyotes 1 Vancouver Canucks 4.

59:00
    Do konce utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:00
    Coyotes se na levé straně útočného pásma ocitali ve slibné šanci, kterou přerušilo postavení mimo hru.

57:40
    Další pokus zaznamenal Loui Eriksson, Loui Domingue ale tentokrát puk ukryl ve svém náručí.

56:01
    Bo Horvat před pár okamžiky mohl udělat tečku za dnešním utkáním, když střelou z mezikruží mířil nad lapačkou Louise Domingueho přesně do levého horního rohu brány, puk se ale nakonec od horní tyče odrazil zpět do hry!

55:11
    V první i druhé třetině se na obou stranách jednou vylučovalo, v poslední části zatím nebyl udělen žádný trest a utkání se v poklidném tempu dohrává.

54:30
    Louis Domingue si počkal, až k němu doklouže puk po nahození Canucks, a poté ho na ledě přikryl lapačkou.

53:06
    Coyotes se dostali ke střele, Ryan Miller ale předvedl dobrý zákrok, po kterém přišla na řadu další přestávka.
    Brankář Vancouveru v dnešním utkání chytá velice spolehlivě.

51:43
    Daniel Sedin na levém křídle vypálil od mantinelu, střela mu po přihrávce Henrika Sedina ale vůbec nesedla a zamířila o pořádný kus vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány. Jeho pokus byl navíc příliš vysoký.

50:20
    Tobias Rieder nabral na levém křídle obrovskou rychlost a řítil se do samostatného úniku, v blízkosti vzdálenější pravé tyče ale nedokázal skvělého brankáře Ryana Millera překonat!

50:00
    Hra je ve třetí třetině hodně plynula a do konce utkání zbývá odehrát přesně deset minut.

48:31
    Hra byla po delší době přerušena a po krátké reklamní přestávce může zápas v Arizoně pokračovat.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Dvorak (DeAngelo, Goligoski) – 4. Baertschi (Horvat), 24. Eriksson (Markus Granlund, Sbisa), 24. Horvat (Burrows, Baertschi), 27. Burrows (Baertschi, Horvat)

Arizona Coyotes: M. Smith (27. Domingue) – Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Chychrun, Michael Stone – Domi, Hanzal (A), Vrbata – Rieder, Martinook, Doan (C) – J. McGinn, Dvorak, Duclair – Crouse, Dauphin, White.
    Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Edler, Stecher, B. Hutton, Gudbranson, Sbisa, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Brandon Sutter – Baertschi, Horvat, Burrows (A) – Markus Granlund, Chaput, Eriksson – B. Gaunce, Megna, LaBate.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Justin StPierre. Čároví: Brandon Gawryletz, Matt MacPherson

Diváci: 11 256