HC Plzeň – Sparta 5:3 (kon.) | Olomouc – Vsetín 3:2 (po pr.)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 24.11.2016, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

Konec zápasu. (20:14:18)

62:35
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Dva body nakonec připadají Olomouci, když rozhodující gól vstřelil JOSEF PODLAHA. Bez asistence.

62:27
    Do útoku znovu spěchal Dajčar, tomu ale v rohu kluziště sklepli puk z hole hosté.

61:47
    Půček zkusil obkroužit olomouckou svatyni, přes bránící hráče se ale dál než za branku nedostal.

61:23
    Vsetín teď drží Kohouty hodně daleko od své branky.

60:48
    Dajčar se znovu protáhl až před Sachra, vystřelit na branku ale nestihl.

60:15
    Do útoku prosprintoval Podlaha, který ale z levé strany mířil jen těsně vedle horního růžku Sachrovy branky.

60:01

Poslední dvacetiminutovka vítěze vyrovnaného utkání neurčila. Následovat tak bude prodloužení.

60:00

59:48
    Poslední vteřiny se dohrávají před svatyní Sachra.

59:20
    Vsetín velmi dobře brání a snaží se udržet vidinu alespoň jednoho bodu.

58:57
    Poslední minuty se dohrávají před olomouckou svatyní.

57:59
    Olomoučtí znovu zabrali a aktivně se tlačí před vsetínskou branku, Sachr ale nemusí zasahovat.

57:35
    Kořenek se natahoval ve středním pásmu po puku, kotouč mu ale přeskočil hokejku.

56:39
    Současně, za hrubost, na dvě minuty vyloučeni: Martin Pěcha (OLO), Petr Kuboš (VSE).

56:06
    Podlahova střela jen zaduněla o zadní mantinel. Hanáci se ale dál drží před brankou hostů.

55:23
    Vsetín znovu míří před olomouckou branku, hosté ale velmi dobře brání.

54:58
    Kohouti znovu napadají rozehrávku hostů, Vsetín ale domácím ve vlastním pásmu nedaruje ani kousek ledu jen tak.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 6. Podlaha (Skopal, Pěcha), 38. Pěcha (Podlaha), 63. Podlaha – 23. Klimek (Půček, Matiaško), 38. Matiaško

HC Olomouc: Schejbal (Galuška) – Dajčar, Bahounek, Kažimír, Harabiš, Klesla, Holiš – Palinek, Krátký, Podlaha, Spatharis, Aulehla, Paťava, Pěcha (C), Skopal, Karpíšek, Kalač, Kořenek, Štefka.
    VHK ROBE Vsetín: Sachr (Machač) – Ondračka, Mar, Kuboš, Paroušek, Kollár, Pařízek, Klauda – Lašák, Hrňa, Klimek, Matiaško, Liška, Zetocha, Lobodowski, Koňařík (C), Půček, Krupa.

Rozhodčí: Kika – Zedník, Markovský