Vítkovice – Jihlava 2:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 5:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 6:3 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC Olomouc
Pátek 25.11.2016, 17:00DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

59:50
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Václavek – 2 min., hrubost).

59:24
    Viděli jsme pár ostrých zákroků na obou stranách. Po jednom z nich je vyloučený opět domácí hráč.

55:51
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Stiksa – 2 min., příliš mnoho hráčů).

53:40
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Gazda – 2 min., napadení).

52:23
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Stiksa – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., hákování).

48:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín využívá další přesilovou hru a vede už o tři branky. Souhra za brankou hostí vedla k nahrávce mezi kruhy, kde si sjel ROMAN KOSORIN, kterému se povedlo prostřelit Marka. Asistence: Váňa Vladimír, Karafiát Jiří

48:34
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomaník – 2 min., nedovolené bránění).

46:12
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Karafiát – 2 min., držení hole).

43:58
    Zlínský rychlý protiútok končí gólem. Čtyři hráči Zlína se dostali do útočné třetiny a díky útočné aktivitě obránce VLADIMÍRA VÁNI, který se dostal ke kotouči a popálil vše, co mu stálo v cestě, domácí přidávají čtvrtou branku. Asistence: Mikulec Jan, Fryšara Štěpán

43:31
    Cach si vybruslil zpoza branky Zlína a sám před Hufem se rozhodl zakončit bekhendem. Domácí brankář předvedl jistý zákrok.

37:35
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Karafiát – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Hajšman – 2 min., hrubost).

36:30
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Fryšara – 2 min., nedovolené bránění).

35:36
    Aktivita domácích se vyplácí vstřelením třetí branky v zápase. Nahození Gazdy od modré ještě hostující hostující obrana zablokovala, ale poté se na chvílí kotouč ztratil všem z dohledu až vypadl z jednoho z hráčů Olomouce přímo před PETRA MIKA, který ho pohodlně zasunul do branky. Asistence: Gazda Daniel, Padrnos Martin

33:02
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., nebezpečná výstroj).

31:31
    Olomouc právě vstřelila branku!
    První vážnější akce hostí ve druhé třetině končí gólem. Důraz předvedl JOSEF PODLAHA, který společně se spoluhráčem vybojoval puk a prostřelil Hufa. Asistence: Říčka Patrik

26:02
    Olomoucká přesilovka netrvala dlouho. Spurný se při útočné snaze provinil proti pravidlům a půjde si sednout na trestnou lavici na dvě minuty.

25:22
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Karafiát – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

21:37
    Tak přeci jen se Švcům povedlo využít přesilovou hru. Necelou minutu se drželi v obranném pásmu hostí a po nádherné kombinaci zakončoval do odkryté brány JAN VÁCLAVEK. Asistence: Miko Petr, Karafiát Jiří

19:51
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Spurný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

17:02
    Macuh je zatím nejnebezpečnějším hráčem Olomouce. Sám přebruslil dva bránící hráče a nebýt Hufova včasného zásahu holí, tak zavěsil puk do sítě. Poté ještě nahrával před bránu na spoluhráče, ale to už se domácí vrátili v dostatečném počtu do obranného pásma.

15:55
    Domácí dokázali vyrovnat při signalizovaném vyloučení jednoho z hostujících hráčů. Huf už odjížděl na střídačku, aby uvolnil místo šestému hráči, když po krátké kombinace PETR STRMISKA vystřelil z mezikruží a trefil se přesně k tyči Markovi brány. Asistence: Kosorin Roman, Bainar Viktor

11:18
    Tak teď měli hosté velké štěstí. Ševci se dostali kombinací do výborné střelecké pozice a nastřelili horní tyč Markovi brány !

03:30
    První střela na Hufa končí ihned gólem. Macuh nádherně přihrál PAVLOVI TOMANÍKOVI, který se díky této nahrávce dostal do samostatného úniku a trefil kotouč přímo pod horní víko Hufovi brány. Asistence: Macuh Rob

Libor Smoček

Branky a nahrávky: 16. Strmiska (Kosorin, Bainar), 22. Václavek (Miko, Karafiát), 36. Miko (Gazda, Padrnos), 44. Váňa (Mikulec, Fryšara), 49. Kosorin (Váňa, Karafiát) – 4. Tomaník (Macuh), 32. Podlaha (Říčka)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Kosorin, Augustin, Schmied, Váňa, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Fryšara, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Stiksa, Horváth
    HC Olomouc: Marek (Pospíšil) – Štreit, Hudeček, Spurný, Spálovský, Rutar, Beutl, Škoda – Cach, Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Jelínek, Jeklič, Kuba

Rozhodčí: Vrba – Měkýš, Čelechovský