Barys – Vladivostok 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 5:4 (kon.)
Čeljabinsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
Pátek 25.11.2016, 15:00 • Arena Jugra • KHL

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (17:32:42)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Tomáš Zohorna (CHA) 1+0, 2 střely, čas na ledě 20:27
    Jan Kolář (CHA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 21:32

Je dobojováno! I dnes byla na ledě Chanty-Mansijsku k vidění defenzivní bitva s minimem šancí, domácí ale i dnes vyjdou bodově naprázdno. Ve středu Jugra podlehla Vladivostoku 0:1, dnes Chabarovsku 1:2. Domácí sice bleskurychle zareagovali na úvodní trefu Zohorny, pět minut po začátku třetí třetiny ale Kamalov využil chyby chanty-mansijské defenzívy a přiřkl všechny tři body Amuru.

59:43
    Grigorij Želdakov tvrdě vypálil z vrcholu kruhů, Metsola si ale připsal jistý zákrok a přerušil hru! Amur je čtvrt minuty od vítězství.

59:02
    Hosté si komplikují situaci. Jan Kolář (CHA) se nechal vyloučit za hloupé podražení Akmaldinova a Alexandr Šaryčenkov navíc míří na střídačku!

58:13
    Jakov Selezňov (JUG) a Tomáš Zohorna (CHA) se do sebe pustili u hrazení, oba kohouti vyfasovali dvouminutové tresty za hrubost.

57:07
    Jan Kolář už je zpět na ledě, domácím zbývá na vyrovnání méně než tři minuty!

56:46
    Panov neudržel kotouč na útočné modré a černá pryž znovu směřuje k Šaryčenkovovi, z tribun se opět ozývá pískot.

56:04
    Amur se osvobozuje, to už je téměř polovina z Kolářova trestu pryč.

55:07
    Český zadák Jan Kolář (CHA) vyfasoval dvouminutový trest za podražení, Jugra tak bude mít skvělou příležitost na vyrovnání.

54:27
    Denis Stasjuk mohl rozhodnout! Hostující forvard se po parádním pasu Romanceva ocitl úplně sám před Šaryčenkovem, ten si ale připsal skvělý zákrok!

53:42
    Romancev už je zpět na ledě, Amur se ubránil a domácím se čas na vyrovnání začíná rychle krátit.

53:06
    Grigorij Želdakov našel ve skvělé pozici napřaženého Ljudučina, ten ale z voleje nedokázal usměrnit touš za dezorientovaného Metsolu!

52:28
    Alexandr Ugolnikov dostal na modré spoustu prostoru, a tak si sjel až na úroveň kruhů a vypálil, Juha Metsola ale jeho projektil dokázal polapit.

51:42
    Jugra si zahraje přesilovku, Danil Romancev (CHA) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

50:56
    Na druhou stranu vyvezl kotouč Konstantin Panov, s jeho nahozením od modré ale neměl Metsola sebemenší problémy.

50:01
    Vladislav Ušenin to nenápadně zkusil z levého kruhu, jeho projektil ale postrádal razanci a Šaryčenkov si připsal rutinní zákrok.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 28. Panov (Lapenkov, Ljudučin) – 26. T. Zohorna (Ramstedt, J. Kolář), 46. Kamalov

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Želdakov, Pogorišnyj, Ibragimov, Selezňov, Ugolnikov, Kulik, S. Gusev, Orlov – Lapenkov, Panov, Ljudučin – Buljanskij, D. Chlystov, P. Medveděv – Sokolov, Kurjanov, Akmaldinov – K. Majorov, Ankudinov, Beljajev.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – Kondratěv, J. Kolář, Aťušov, Zub, Kamalov, Kosmačjov, Podzinš – Ramstedt, Kuusela, T. Zohorna – Litovčenko, Byvalcev, Vl. Ušenin – Romancev, Stasjuk, Železnov – V. Popov, Dědunov, Nazarov.

Rozhodčí: Gamalej, Ovčinnikov – Goljak, Dědulja