Atraps-Hombres Brno – Zlín 3:3 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Gamaspol Jeseník 3:3 (kon.)
FC Atraps-Hombres Brno
3:3 (1:2)
UTB futsal team Zlín
Pátek 25.11.2016, 20:00 • Sportovní hala Maloměřice, Obřanská 13, Brno • 2. Futsal liga východ • 7. kolo

To je pro dnešek tedy vše. Těším se u komentování příštího domácího zápasu napočtenou. (22:08:33)

Zápas nám skončil nerozhodným výsledkem 3:3. Druhý poločas byl hodně vypjatý od svého začátku až do samotného konce. Domácí tým v polovině druhého poločasu dvěma góly během 3 minut otočil skóre na svou stranu. Poté, ale soupeř ze Zlína více držel míč na svých kopačkách a jednu ze svých šancí bohužel pro domácí tým Hombres – Atraps proměnil a vyrovnal tak na finální výsledek 3:3 Je až neuvěřitelné, že ani v jednom poločase se nekopal desetimetrový kop, protože oba týmy, každý v jednom poločase, měly hodně namále.

39:41
    Hosté rozehrávají roh, který kryje domácí brankář Večeřa.

39:15
    Domácí rozehrávají aut, který po teči končí v zámezí a domácí budou rozehrávat roh. Střela z rohu končí na břevnu hostující brány.

39:09
    Čtvrtý faul hostujícího týmu 50 vteřin před koncem zápasu.

38:50
    Roh UTB Zlín nebyl nebezpečný a skončil po teči v zámezí.

38:44
    Hostující tým bude zahrávat roh z pravé strany.

37:57
    Ondra Šidla vybojoval míč proti poslednímu hostujícímu hráči a postupoval sám na golmana, ale v souboji proti němu neuspěl.

37:40
    Na fauly je to momentálně 5:3 pro domácí, kteří si musí dávat pozor, protože každý další jejich faul znamená desetimetrový kop pro hostující tým.

36:10
    Zlín právě vstřelil branku!
    David Kostka vybídl přihrávkou na střed vápna MICHALA HUŤKU, který už jen sklepl balon do poloprázdné branky. Asistence: David Kostka

35:45
    V této chvíli se hra přelívá z jedné strany na druhou, ale ani jedna akce nebyla zakončena gólem.

35:20
    Čtvrtý faul domácích a hosté rozehrávají přímý kop. Zvolili střelu na bránu, která ji ale míjí.

34:54
    Oddechový čas pro domácí.

34:00
    Hostující hráč po přihrávce přes celé brankoviště nastřeluje z bezprostřední blízkosti před brankou domácích tyč.

32:48
    Ke značce pokutovému kopu se postavil Mica, který zvolil tvrdou střelu do prostřed brány, ale hostující golman penaltu kryje a drží hostující tým stále na dostřel jednoho gólu.

32:47
    Žlutá karta udělena za hru rukou ve svém vápně, po které se bude zahrávat pokutový kop.

32:47
    Hostující hráč zahrál rukou ve svém vápně a domácí budou zahrávat pokutový kop.

Radek Prokop

Branky: 6. Prokeš (Brůna), 27. Bulušek (Prokeš), 29. Šidla – 14. Kalus, 16. Kovář (Křepelka), 37. Huťka (Kostka)

Karty:   10. Bulušek (AHB) – 18. Kalus (ZLI), 32. Křepelka (ZLI), 33. Haloda (ZLI)

FC Atraps-Hombres Brno: Večeřa (C) (Luu) – Pollák, Sycha, Ryšavý, Malíř, Brůna, Huňáček, Bulušek, Prokeš, Mica, Mládek, Šidla, Hrůza
    UTB futsal team Zlín: Vitásek (Nevřala) – Kostka (C), Haloda, Hlobil, Huťka, Juhás, Kalus, Kovář, Krajča, Křepelka, Slobodian

Rozhodčí: Vodrážka, Vaněk T. – Stix Jiří