Slavia – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Příbram – Jihlava 0:0 (kon.) | Zlín – Dukla Praha 0:1 (kon.)
Karviná – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:0 (kon.)
MFK Karviná
3:0 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 26.11.2016, 15:00 • Městský stadion, Karviná - Ráj • ePojisteni.cz liga • 15. kolo

Z Karviné je to z podzimní části ePojisteni.cz ligy vše, děkuji za pozornost a těším se opět u jarních zápasů. (17:04:36)

Karviná se tímto vítězstvím vrací do horní poloviny tabulky a přeskakuje svého dnešního soupeře. Přesné umístění po tomto kole závisí na výsledcích dalších utkání.

Žluté karty: 0-1

Karviné dokonale vyšlo střídání. O poločase šel na hřiště Panák a právě on se zcela sám postaral o úvodní branku po necelých třech minutách na hřišti. Bohemkou to na okamžik otřáslo, ale poté opět získala převahu, ze které si však nedokázala vytvořit opravdu gólovou šanci. Střely zdálky mířily vedle, nebo si je pohlídal Laštůvka, zakončení zblízka hosté neměli žádné. Karviná hlavně dobře bránila a snažila se hrozit z brejků, přesto udeřila z rohového kopu, při kterém se dotkli míče celkem 4 domácí hráči, tím posledním byl Janečka. Bohemka neměla síly na zvrat, Slezané odehráli závěr velmi dobře a v nastavení krásnou brankou po Janečkově pasu a Puchelově přesném lobu dovršila jasné vítězství. Bohemka měla více ze hry, avšak s výjimkou úvodních 10 minut zápasu nebyla nijak nebezpečná, takže Karviná si zaslouženě připisuje 3 body a prolamuje prokletí domácího osvětlení. Až na čtvrtý pokus pod ním dokázala zvítězit.

90+2

90+2
    Ihned po rozehrání rozhodčí ukončil zápas.
    90+2. Erik PUCHEL - 3:0

90+2
    Karviná právě vstřelila branku!
    Nádherná branka ukončuje tento zápas! Janečka se dostal na polovině u postranní čáry k míči, zvedl hlavu a krásným pasem za obranu vyslal vpřed ERIKA PUCHELA, který celou akci vyšperkoval dokonalým lobem přes Budinského!

90+1
    Domácí odkopávají míč až na novinářskou tribunu.

90+1
    Centr na zadní tyč, kde však jeden z domácích fauloval a Bohemka může zkusit poslední útok.

90
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Domácí bojují u rohového praporku úspěšně, získali další rohový kop.

89
    Karviná v útoku, ale hraje hlavně o čas.

88
    Velmi rychle však o míč po rohu přišli,. hra se přesunula na druhou stranou a tvrdá rána zpoza vápna minula branku Laštůvky.

88
    Bohemka zazmatkovala vzadu a Slezané mají rohový kop.

87
    To vše před zraky 3 548 diváků.

86
    Také Karviná střídá naposledy. Dreksu nahrazuje Holík.

85
    Košťál se výborně natáhl a hlavou zastavil zajímavý pas za obranu do levého křídla. Vzápětí se Mašek ocitl v ofsajdu.