Malaga – La Coruňa 4:3 (kon.) | Real Madrid – Gijón 2:1 (kon.) | Espanyol – Leganés 3:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 2:1 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (0:0)
Valencia CF
Sobota 26.11.2016, 20:45 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španělská LaLiga • 13. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek sobotního večera. U sledování dalších on-line zápasů na počtenou. Loučí se s vámi Daniel Kinc. (22:57:04)
    Domácí se po výhře vyhoupli na druhé místo v tabulce!

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 9:2. Fauly: 19:14.

Utkání je u konce! Domácí nakonec překlopili zápas na svou stranu a získali důležité tři body.

Jako první se ve druhé půli prosadila Sevilly, když si centru Vitola srazil do vlastní sítě Ezequiel Garay. O vyrovnání se po třech minutách na hřišti postaral Munir, jenž po parádní kolmici nasměroval míč šajtlí přesně k pravé tyči. Rozhodující branku zápasu vstřelil patnáct minut před koncem po rohovém kopu obránce Nicolás Pareja, který z otočky poslal míč o tyč přesně do branky.

90+4
    90+4. Střídající Gáya v poslední šanci zápasu neuspěl!

90+4
    Je tohle možné? V úplně poslední akci hostů v zápase se odrazil přímý kop ke střídajícímu Gáyovi, jehož prudkou ránu na vzdálenější tyč brankář Rico skvěle reflexivně vyrazil!

90+2
    Nakonec Santi Mina prostrkával míč na Munira, ale proti němu vyběhl Sergio Rico a dokázal ve skluzu balón odehrát pryč.

90+1
    Hosté jsou usazeni na polovině soupeře, ale dočkáme se z jejich strany ještě nějaké šance?

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Následně se mohl za obranu vydat do čistého brejku Hassan Ben Yedder, ale jeho postup opět přerušil ofsajd.

88
    Nakonec po dalším závaru před šestnáctkou soupeře se dostal ke střele Franco Vázquez, ale také jeho pokus zamířil vysoko nad branku Valencie.

87
    A domácí se dostali také ke střele, když pálil Ben Yedder, ale jeho dalekonosný projektil skončil vysoko nad brankou.

86
    Sevilla nyní drží míč na útočné polovině a šetří cenné vteřinky u rohového praporku.

85
    Nakonec po zblokované přihrávce Naniho vyplaval míč před Parejem, jehož rána z velké dálky protáhl Rica, ale ten nadvakrát udržel míč v rukavicích.

84
    Hosté jsou v tlaku, ovšem Sevilla brání s deseti muži na obranné polovině a vypadá to, že stejný obrázek uvidíme až do konce utkání.

83
    Rozehrávka nakrátko se nepovedlo, nicméně záhy centroval Parejo, proti jehož centru musel z branky Rico, který v letu vyboxoval balón.

82
    Nani se kousek před vápnem zbavil soupeře povedenou kličkou a ten jej pak fauloval. Další přímý kop pro Valencii.

81
    Akci hostů nyní zastavil ve středu hřiště taktický faul, Valencia bude moci v poklidu rozehrávat. Čas na vyrovnání se jí však krátí.