Mönchengladbach – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Augsburg 0:0 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 2:2 (kon.)
Ingolstadt – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 2:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 2:1 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 26.11.2016, 15:30Německá Bundesliga • 12. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám hezký zbytek sobotního dne a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (17:31:05)

Toto utkání příliš mnoho akcí lahodících oku diváka nepřineslo. Ani ve druhém poločase jsme se branky nedočkali a to i přesto, že domácí zvýšili aktivitu, do vyložené šance se ale dostat nedokázali. Utkání mezi Kolínem nad Rýnem a Augsburgem tak skončilo bezbrankovou remízou, kterou určitě lépe berou hosté z Augsburgu.

90+4

90+4
    Domácím s na pravé straně nepovedlo přesně nacentrovat a to bylo zřejmě to poslední, co se v dnešním zápase stalo.

90+3
    V poslední minutě mohl hosty poslat do vedení Či Tong-won, ten si ale na centr z pravé strany nenaskočil ideálně a branku netrefil.

90+1
    Poslední střídání také v hostujícím dresu, pro dnešek odehrál Altintop a místo něj si poslední vteřiny zápasu zahraje Kačar.

90+1
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec hrací doby, Hitz je již v pořádku.

90
    Zajímavý míč směřoval za obranu na Modesteho, u kulatého nesmyslu byl ale dříve Hitz, který byl navíc nešťastně atakován domácím útočníkem a bude muset být ošetřen.

88
    Teigl vybojoval pro svůj celek rohový kop. Jenže hosté nerozehráli roh příliš dobře a žádnou šanci si tak nevytvořili.

86
    Hector si teď kousek od branky hosté neporozuměl s Hartelem. Hitz bude jen odkopávat od své branky!

85
    Poslední změna v dresu Kolína, hřiště opouští Osako, místo něj si poslední minutky na trávníku užije Özcan.

84
    Po obranném zákroku Sørensena budou hosté zahrávat rohový kop.

82
    Krátce po rohovém kopu se k odraženému míči dostal ve vápně Hartel a střelou z první pořádně provětral rukavice Hitze, ten ale předvedl skvělý zákrok a podržel svůj tým!

81
    Osako nedokázal na levé straně odcentrovat přes Verhaegha, ale vybojoval aspoň roh pro domácí.

79
    Dlouhý míč za obranu měl najít Modesteho, nakonec se k míči dostal jen Hitz.

78
    Druhá změna v sestavě Augsburgu, pro dnešek má odpracováni Max, místo něj bude hrát Usami.

77
    Na druhé straně nebezpečně střílel Rausch, jeho jedovatou přízemní střelu nadvakrát dokízal Hitz zneškodnit.