Mönchengladbach – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Augsburg 0:0 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 2:2 (kon.)
Ingolstadt – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Frankfurt – Dortmund 2:1 (kon.) | Bayern – Leverkusen 2:1 (kon.)
Hamburger SV
2:2 (2:2)
Werder Brémy
Sobota 26.11.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 12. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (17:24:40)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které v prvním poločase nabídlo čtyři branky a Hamburk hrál s Werderem nerozhodně 2:2. Druhý poločas už tak zajímavý nebyl, branka nepadla a utkání tak skončilo nerozhodně 2:2. Remíza je zřejmě spravedlivá.

90+3

90+1
    Rozhodčí přidal tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Nicolai Müller (Hamburger SV).

87
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Fin Bartels, přichází Izet Hajrović.

85
    Po krátkém ošetřování se opět hraje. Domácí se stále tlačí dopředu, ale vypadá to, že dnešní duel nebude mít vítěze.

83
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Pierre-Michel Lasogga.

81
    Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

79
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Po souboji zůstal ve vápně leže jeden z hráčů, ale rozhodčí zůstal klidný.

78
    Rohový kop pro domácí.

77
    Už je to velmi opatrné. Ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je za současné situace zcela pochopitelné.

75
    Nyní jsme viděli několik zblokovaných střel, ale ani jedna se neujala a stav se stále nemění.

73
    Žlutou kartu dostává Johan Djourou (Hamburger SV).

71
    Žlutou kartu dostává Philipp Bargfrede (Werder Brémy).

70
    Nyní to vyzkoušel Kostić a jeho rána byla tečována, ale Drobný byl na svém místo a nakonec si s tímto pokusem dokázal poradit.

68
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Serge Gnabry, přichází Claudio Pizarro.

Jakub Kopřiva

Branky: 3. Gregoritsch (Holtby), 29. Gregoritsch (N. Müller) – 15. Bartels (Fritz), 45+1. Gnabry

Karty:   73. Djourou (HAM), 89. N. Müller (HAM) – 11. Petsos (BRM), 40. N. Moisander (BRM), 71. Bargfrede (BRM)

Hamburger SV: Mathenia – Diekmeier (64. Waldschmidt), Djourou, G. Jung, Santos – Sakaj (C), Ostrzolek – N. Müller, Holtby, Kostić – Gregoritsch (83. Lasogga).
    Náhradníci: Mickel – Lasogga, Hunt, Jatta, Waldschmidt, Porath, Götz.

Werder Brémy: Drobný – Bauer, Veljković, N. Moisander, Santiago García – Bartels (87. Hajrović), Fritz (C), Petsos (46. Bargfrede), Junuzović, Gnabry (68. C. Pizarro) – M. Kruse.
    Náhradníci: Wiedwald – Kainz, Gebre Selassie, C. Pizarro, Hajrović, Sané, Bargfrede.